15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Minimalistinis jūsų darbo kambario stilius

Vadovaujatės principu „mažiau yra daugiau” ir norite stilingo, bet paprasto darbo kampelio namuose? Tuomet minimalistinio stiliaus darbo kambarys bus kaip tik jums.

Minimalizmas darbo vietoje leis atsikratyti visko, kas vargina ir trukdo išnaudoti jūsų potencialą. Pirmyn!

Jūsų stalas ir kėdė yra svarbiausi

Biuro baldai jūsų darbo erdvėje turėtų vaidinti pagrindinį vaidmenį. Gerai parinktas rašomasis stalas pats savaime gali būti meno kūrinys. Minimalistiniam biurui rinkitės šviesių spalvų ir paprastų linijų lengvus baldus.

Svarbiausia, kad jūsų stalas ir kėdė būtų funkcionalūs ir užtikrintų patogumą, apsaugotų nuo nugaros ar galvos skausmų.

Sužinokite, kaip tinkamai sėdėti prie kompiuterio.

Mediena ir balta spalva

Norėdami sukurti minimalistinį darbo kambarį, rinkitės natūralias medžiagas, pavyzdžiui, medį, metalą, stiklą ar net odą ir akmenį. Elkitės apgalvotai ir kombinuokite ne daugiau kaip 2-3 medžiagas.

Pagrindinį vaidmenį leiskite atlikti baltai spalvai ir ją derinkite su žemės atspalviais – ruda, pilka ar smėlio spalva. Taip pat galite pasirinkti vieną ryškesnę spalvą, pavyzdžiui, tamsiai žalią ar net auksinę. Tačiau jas geriau naudokite dekoracijoms.

Aksesuarai 2-1: gražu ir funkcionalu

Tokios dekoracijos, kaip kambariniai augalai ar žvakės, jūsų biurui suteikia asmeniškumo ir jaukumo. Tačiau rinkitės tik keletą, kad jos neblaškytų dėmesio.

Geriausi aksesuarai yra tokie, kurie yra ne tik dekoratyvūs, bet ir funkcionalūs, pavyzdžiui, kanceliarinės prekės, stalinės lempos ar organizatoriai.

Norėdami kurti minimalizmą, kuris džiugintų akį, turėsite atsisveikinti su chaosu. Atraskite geriausias strategijas, kaip sutvarkyti dokumentus kartą ir visiems laikams.