-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Modernus pastelinių spalvų kambarys svečiams

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Prisijunkite prie mūsų ir pažvelkite į Slovakijos influencerės Veronikos Kril, Instagram žinomos kaip Specialeditionlife, svečių kambarį, kurį ji pavertė modernia, spalvų kupina vieta. Pasisemkite įkvėpimo iš jos patarimų ir rekomendacijų gražiems skandinaviško stiliaus aksesuarams ir dar daugiau.

Veronika, kodėl pasirinkote skandinavišką stilių?

Mano tėvai labai mėgsta paprastus baldus, švelnias spalvas ir natūralias medžiagas. O man patinka boho arba scandi stilius ir pasteliniai atspalviai, kurie mane maloniai nuteikia. Taigi, radome kompromisą ir nusprendėme, kad šie aksesuarai ir baldai atitiks mūsų idėjas ir tiks mūsų svajonių interjerui.

Prieš transformaciją

Po transformacijos

Kaip išsirinkti skandinaviško stiliaus aksesuarus

Skandinaviškame interjere svarbiausias vaidmuo tenka švelnioms ir šviesioms spalvoms. Priežastis paprasta: Šiaurės šalyse žiemą būna ilgos naktys, todėl namus reikia praskaidrinti. Ypač populiarios gamtoje paplitusios spalvos, tokios kaip oranžinė, geltona, žalia, mėlyna ar pudros rožinė.

Kaip ir su spalvomis, medžiagas vertėtų rinktis natūralias ir paprastas. Nesuklysite pasirinkę lininę patalynę, vilnonį pledą, džiuto kilimą ir daugybę pagalvėlių su medvilniniais užvalkalais.

Suteikite seniems baldams antrą šansą

Veronika taip pat puikiai susitvarkė su senesne įmontuota spinta. Ji nusprendė ją atnaujinti, užuot pirkusi naują daiktą. Blizgančią spintą ji nudažė baltai ir pridėjo naujas medines rankenėles, kurios puikiai dera prie likusio kambario interjero.

Prieš transformaciją

Po transformacijos

Apie lovą ir jos medžiagos kokybę

Svarbu lovos medžiaga ir čiužinių kokybė. Lova yra ne tik išskirtinė miegamojo detalė, bet ir energijos šaltinis. Priklausomai nuo to, kaip miegame naktį, funkcionuosime visą dieną. Todėl manau, kad labai svarbu tinkamai ir efektyviai investuoti į lovą, nes taip investuojame ir į savo sveikatą.

Įrenginėjau svečių kambarį, todėl žinojau, kad man būtinai reikia geros kokybės dvigulės lovos, kurios matmenys būtų 180x200 cm. Žinojau, kad noriu minkštos lovos, kuri būtų švelnių spalvinių tonų, derinamų su mediena. Būtent tokią ir pasirinkau.

Panašūs įkvėpimai