15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Ivana Gaborik: 5 priežastys, kodėl jums patiks turėti kilimą lauke

Nors sodo aksesuarų asortimente kilimus matome vis dažniau, jie vis dar nėra savaime suprantamas pasirinkimas mūsų terasose, balkonuose ir soduose.

Atėjo metas tai pakeisti. Be neabejotino stilingumo, jie taip pat turi daug funkcinių ir praktiškų savybių, kurios nepaliks abejingų. Užsukite ir atraskite visus jų privalumus su slovakų tinklaraštininke Ivana Gaborik.

1. Lauko kilimas neblunka

Lauko kilimų spalvos ir raštai ne tik gražūs, bet ir itin patvarūs. Tokie kilimai dažniausiai gaminami iš polipropileno, kuris yra atsparus UV spinduliams. Nesijaudinkite, po pirmojo vasaros sezono ryškios spalvos tikrai neišbluks.

„Šiltėjant orams su savo mažąja Bella lauke praleidžiame vis daugiau laiko. Lauko kilimas tapo mūsų žaidimų, šokių, knygų skaitymo ir net vakarienių vieta. O geriausia? Geriausia yra tai, kad jis minkštutėlis prisiliesti ir labai paprastas valyti.“

2. Patvarumas bet kokiu oru

Medžiaga, iš kurios gaminami balkono kilimai, be to, kad spalva neblunka, pasižymi ir atsparumu pelėsiui bei įvairioms oro sąlygoms. Tai reiškia, kad vasaros audrų metu jūsų lauko kilimėlis išliks nepažeistas.

„Kilimas ne kartą buvo sušlapęs, tačiau vis dar atrodo kaip naujas. Be to, jis didvyriškai atlaikė net ankstyvą pavasarį iškritusį sniegą!“

3. Kilimas balkone ir sode

Lauko kilimėlį galite pakloti ant grindinio, žolės, betono, medinių lentelių – iš esmės ant bet kokio paviršiaus. Kilimas suteiks komforto užlipus ir bet kur sukurs svetainės įspūdį. Sunku patikėti, kad lauke gali būti taip jauku, ar ne?

„Tai yra vienas iš itin paprastų ir praktiškų sodo aksesuarų. Jį be jokios abejonės rekomenduočiau visiems.“

4. Priežiūra be rūpesčių

Bet kokį nelaimingą iškritusių šokoladinių ledų ar raudono vyno nutikimą galima nesunkiai išspręsti tiesiog nuvalius šluoste. „Rimtesniais“ atvejais padės išpurškimas sodo žarna. Tuomet leiskite lauko kilimui išdžiūti saulėje ir jis vėl bus kaip naujas.

„Paprasta lauko kilimų priežiūra beprotiškai svarbi visų mažų vaikų tėvams ir naminių gyvūnėlių savininkams.“

5. Neribotos panaudojimo galimybės

Pasibaigus vasaros sezonui ir įsikrausčius iš savo „sodo svetainės“, lauko kilimas nebūtinai turi likti lauke.

Jei jums patinka jo raštas ir spalva, galite jį naudoti net judriausiose namų vietose – pavyzdžiui, virtuvėje, koridoriuje ar net vonioje (juk jis toks patvarus!). Tik nepamirškite įsigyti neslidaus kilimėlio.

„Džiaugiuosi, kad šio kūrinio universalumas nesibaigia su vasara. Pasibaigus šiltajam sezonui jį išskleisti galiu, pavyzdžiui, koridoriuje, kur jis atrodys nepriekaištingai.