15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Romantiško stiliaus stalas mažoms vestuvėms

Vestuvės – ypatinga proga, kupina gražiausių bei šilčiausių emocijų. O kur dar jaudulys ir noras, kad viskas vyktų taip, kaip suplanuota? Pažįstame šį jausmą!

Jei šią ypatingą dieną jau apsisprendėte švęsti tik pačių artimiausių žmonių apsuptyje, žvilgtelėkite į mūsų patarimus, kaip paruošti romantiško stiliaus mažą vestuvių stalą.

1

Paprastas vestuvių stalas

Iš esmės, įspūdingam vestuvių stalui sukurti tikrai neprireiks daug. Keli stalai ir kelios kėdės... ir viskas? Taip, – viskas! Todėl rinkitės kokybiškas medžiagas ir tokias detales, kurios niekada neišeis iš mados. Atskleisime paslaptį: apvalūs elementai (ne tik nuotraukose) atrodo labai elegantiškai.

2

Vestuvių stalo serviravimas

Jei norite valgyti patogiai, kiekvienam žmogui palikite bent 60 x 40 cm erdvės. Šešioms kėdėms rinkitės stačiakampį stalą, kurio matmenys ne mažesni kaip 90 x 160 cm.

Ir galiausiai, nepamirškite paprastos baltos staltiesės, kurią pagyvinsite dviem persipynusiomis mokos ir pudros rožinės spalvos plonomis staltiesėmis.

3

Vestuvių lėkštės (ne tik) sriubai

Neeksperimentuokite su indų spalvomis, nes maistas geriausiai išsiskiria baltose porcelianinėse lėkštėse. Investuokite į serviravimo lėkštę, paprastą lėkštę ir gilią sriubos lėkštę.

Nepersistenkite su grafinais bei vandens ir vyno taurėmis – vėlgi, mažiau yra daugiau. Prabangos įspūdį sukursite pasitelkę vario ar aukso spalvos stalo įrankius – jie stalui suteiks nuostabaus blizgesio.

4

Servetėlės ​​ant vestuvių stalo

Nepamirškite medžiaginių servetėlių. Rinkitės kokybiškas medžiagas ir spalvas.

Kokia forma jas lankstyti? Nesukite galvos! Tiesiog suriškite servetėlę į vėduoklę ir pridėkite svečio vardo kortelę, kad kiekvienas žinotų, kur turi sėdėti.

5

Vestuvių dekoracijos

Romantiška atmosfera slypi detalėse. Pasirūpinkite jomis! Pastatykite kelias žvakides su žvakėmis ir mažesnes vazas su gėlėmis. Pasirūpinkite, kad neuždengtumėte svečių ir jie vieni kitus puikiai matytų.

Gėlių puokštes merkite į masyvesnes vazas palei stalo kraštus.