Šių metų populiariausios kalėdinės prekės vaikams

Michaela Šelenberková
Michaela Šelenberková
Bonami Blogger

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patarimų šauniausiems vaikų žaislams ir dekoracijoms, kurios šiemet tikrai visiems patiks. Net jei Kalėdų Senelis vėl pasiims nuopelnus, žinojimas, kad išrinkote geriausią kalėdinę dovaną savo vaikams, sušildys jūsų širdį.

Kam patiks Bonami kalėdiniai favoritai?

Tarp mūsų atrinktų žaidimų ir žaislų yra tokių, kurie pradžiugins mažus ir vyresnius vaikus maždaug iki 10 metų. Tačiau kai kurie žaidimai tokie smagūs, kad net suaugusieji bus sužavėti, ir galime garantuoti, kad kartkartėmis norėsite juos pasiskolinti.

Šiais metais madingos vaikų vaizduotę žadinančios dovanos

Šių metų bestseleriai neabejotinai yra vaikiški projektoriai ir kaleidoskopai Moulin Roty.

Kitas hitas, kurio neturėtumėte praleisti, yra įvairūs kūrybiniai rinkiniai iš Djeco. Nepriklausomai nuo to, ar jūsų mažylis mieliau piešia, ar konstruoja, rasite daug rinkinių gyvūnų, princesių, automobilių, piratų ir dinozaurų temomis. Kūrybiniai rinkiniai lavina vaikų protą ir vaizduotę, o jei galite toleruoti šiek tiek blizgučių ir spalvomis išmargintą butą, jūsų vaikas vieną dieną gali tapti puikiausiu menininku.

Kalėdiniai hitai mergaitėms: 5 patarimai populiariausioms dovanoms

Vaikiška žaislinė virtuvė: turėdami vaikišką žaislinę virtuvę, vaikai gali patys kažką pagaminti (nors ir nevalgomo). Be to, virtuvėlės yra nepaprastai mielos ir puikiai atrodys virtuvėje.

Lėlė su drabužių spinta: padovanokite savo mergaitei lėlę su šaunia apranga, lagaminu ir veidrodžiu.

Knygelė su lipdukais, kuriuos galima perklijuoti: nuimamus lipdukus galima klijuoti vėl ir vėl ir kurti naujas istorijas. Ji puikiai tinka keliaujant, taip pat lavina vaikų smulkiąją motoriką.

Origami: japoniškos popierinės dėlionės yra nesenstanti klasika. Popieriaus lankstymas taip pat lavina smulkiąją motoriką ir kantrybę. Djeco Origami yra tokie gražūs, kad juos galima naudoti kaip vaiko kambario puošmeną.

Papuošalų gaminimo rinkinys: mažos mergaitės paprastai būna tikros puošeivos, todėl galimybė susikurti savo apyrankę jas tikrai pradžiugins. Djeco siūlo įvairių karoliukų rinkinių: nuo sodrių spalvų iki pastelinių.

Kalėdiniai hitai berniukams: 5 patarimai populiariausioms dovanoms

Medinės kaladėlės vaikams: ar medinės kaladėlės tapo gana senamadiškos? Oi, ne. Šios iš Djeco skatina vaikus pasitelkti savo įgūdžius ir nuvesti rutuliuką iki finišo linijos. Pramoga garantuota visiems mažiems ir dideliems šeimos nariams.

Kardo gamybos rinkinys: net berniukai gali būti kūrybiški, ir jei jiems patinka Karibų jūros piratai ir kiti herojai, jiems tikriausiai patiks pasigaminti ir dekoruoti savo kardus. Tačiau nesijaudinkite... jie pagaminti iš kartono.

Vaikiškas vigvamas: padovanokite berniukams nuosavą slėptuvę – spalvingą vigvamą. Čia jie galės susikurti savo pasaulį, be to, palapinė juos taip sudomins, kad kurį laiką jie nustos prašyti pastatyti jiems namelį medyje.

Vaikiškas gaisrinės automobilis (ir kitos transporto priemonės): norint sukonstruoti šį nuostabų gaisrinės automobilį, reikia techninio mąstymo ir įgūdžių. Tikime, kad šis rinkinys sudomins net tėtį ir senelį, kurie mielai sugrįš į vaikystę.

Žaislai mažiesiems rankdarbių meistrams: ar jūsų mažasis mėgsta mėgdžioti tėtį ar senelį, kai reikia ką nors taisyti? Padovanokite jiems nuosavą įrankių rinkinį. Mūsų rinkiniai yra saugūs, pagaminti iš medžio, todėl visi jų maži pirštukai liks ten, kur jiems priklauso.

5 geriausi prekių ženklai, kurie žino, kaip padaryti vaikus laimingus ne tik per Kalėdas


Magiška žaislų parduotuvė
Magiška žaislų parduotuvė po vienu skėčiu jungia tokius prekių ženklus kaip Djeco, Moulin Roty, Londjii ir kitus mėgstamus prancūziškus gaminius. Ji žavi mažuosius savo miela ir žaisminga išvaizda, o didžiuosius, nes ugdo vaikų miklumą ir kūrybiškumą.

Rex London
Rex London ir toliau stebina žaislais ir aksesuarais, kurie yra žaismingi, linksmi ir kartu mieli. Joje visada garantuotai atrasite ką nors unikalaus. Šis angliškas prekės ženklas visada stengiasi pasiūlyti naujų modelių, kurie patiktų ir vaikams, ir suaugusiesiems.

Kindsgut
Jei ieškote žaislų ir dekoracijų, pagamintų atsižvelgiant į tvarumą ir aplinką, turite žvilgtelėti į Kindsgut. Šis Vokietijos prekės ženklas daugiausia dėmesio skiria lavinamiesiems žaislams vaikams, kurie lavina loginį mąstymą ir smulkiąją motoriką.

Done by deer
Jei ieškote ko nors mažiausiems, tikriausiai įsimylėsite Done by Deer prekės ženklą taip pat, kaip ir mes. Jų žaislai, pagalvėlės ar valgomojo rinkiniai yra ir mieli, ir estetiški.

Bloomingville Mini
Kaip namų dekoro mėgėjai, tikriausiai esate girdėję apie prekės ženklą Bloomingville, kuris garsėja savo stiliumi ir originalumu. Prekės ženklas Bloomingville Mini skirtas mažiesiems, jame rasite žaviausių vaikiškų indų, tekstilės gaminių, žaislų ir dekoracijų, pagamintų iš natūralių medžiagų ir harmoningų spalvų.