Mid Season Sale | Sutaupykite iki 40% →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Įsirenkite stilingus namus su mažu vaiku

Nóra Stefkovics
Nóra Stefkovics
Bonami Blogger

Nereikia atsisakyti svajonių apie stilingus ir patogius namus net jei turite kūdikį.

Įrodyta, kad namuose sofa yra geriausias batutas, o dekoratyvines pagalvėles nematomas magnetas visada traukia atgal prie grindų. Nesvarbu, ar jau turite vaiką, o gal laukiatės, ir norite, kad jūsų namai išliktų tvarkingi, o juos papildytų vaikui tinkami, tačiau patvarūs ir stilingi baldai?

Mes turime patarimų, kurie padės jums įsirengti tokius namus, kurie tiks vaikams, sutaupys jums streso ir sukurs gyvenamąją erdvę, kurioje ir vaikai, ir suaugusieji galės jaustis kaip namie.

Svetainė

Tobulai įrengėte vaikų kambarį, tačiau jūsų vaikas vis tiek daugiausia laiko praleidžia svetainėje? Tai visiškai normalu ir keisis vaikui augant. Tuo tarpu pasistenkite, kad svetainė taptų malonia erdve, kurioje svarbiausias dėmesys būtų skiriamas poilsiui ir patogiam laiko kartu praleidimui.

Bonami patarimai, kaip praktiškai ir patogiai įrengti svetainę šeimoms su mažais vaikais:

 • Vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis lovą yra atsparumas dėvėjimuisi, kurį rodo Martindale reikšmė. Kuo šis skaičius didesnis, tuo audinys bus atsparesnis įvairiems gyvenimo atvejams. Šeimoms su vaikais mažiausia rekomenduojama Martindale vertė yra 35,000. Verta rinktis audinį, kurį lengva valyti vandeniu. Taip pat populiarios tikros odos ir dirbtinės odos sofos, nes jos pasižymi puikiu atsparumu dėmėms ir yra itin patvarios. Medžio masyvas ir sofos su žemomis kojomis yra tvirtos ir tikrai tinka vaikams.
  • Atkreipkite dėmesį ir į baldų kraštus, ir rinkitės su užapvalintais kraštais.
  • Puiki idėja yra nedidelis žaidimų kampelis svetainėje. Jei vaikas mėgsta piešti, nupirkite jam kėdę ir staliuką. Tai jį užims ilgesniam laikui, o jūs galėsite kurį laiką atsipalaiduoti ant sofos.

Virtuvė

Vaikams patinka žaisti su virtuvės spintelės turiniu. Tai nėra blogai, nes būgnai iš puodų ir spontaniški žaidimai jiems naudingi ir lavina jų įgūdžius. Tačiau ką daryti, kad išvengtumėte chaoso ir sulūžusios virtuvės įrangos?

Bonami virtuvės patarimai šeimoms su mažais vaikais:

 • Vertingesnius virtuvės reikmenis arba tuos, kurie yra pavojingi vaikams, padėkite ant viršutinių lentynų. Apačioje padėkite daiktus, kuriuos mažylis gali apžiūrėti ir net su jais žaisti. Pavyzdžiui, plastikinius maisto indelius, kai kuriuos puodus, plastikinius dubenėlius ir medinius šaukštus.
 • Sumažinkite virtuvės įrangos matomumą ir perkelkite šiukšlių dėžes nuo grindų į virtuvės spintelės vidų. Tai geras pasirinkimas ir dėl estetikos, ir dėl higienos. Kuo mažiau daiktų bus matoma, tuo geriau ir saugiau, be to, jums bus paprasčiau juos sutvarkyti.
 • Jeigu vaikas vis dar blaškosi, kai gaminate maistą, ir jam įdomu, ką gaminate, nupirkite jam patogų mokymosi bokštą, ant kurio jis gali saugiai atsistoti ir stebėti ar net šiek tiek padėti. Jei yra pakankamai vietos, gera idėja yra ir žaislinė virtuvėlė. Gamindamas maistą jūsų vaikas tikrai noriai jus mėgdžios.

Valgomasis

Makaronai skrieja, gėrimas išsiliejęs, o jūs bent tris kartus girdite „MaaaAAAAm“? Ramiai valgyti vakarienę pavyks tik tuomet, kai įsirengsite valgomąjį.

Bonami patarimai, kaip įrengti efektyvų, vaikams ir tėvams patogų valgomąjį:

 • Puikus ir patvarus valgomojo stalas su melamino apdaila yra atsparus vandeniui ir dėmėms. Geras pasirinkimas yra ir medžio masyvo stalas, nes tinkamai prižiūrimas jis tarnaus ilgai ir bėgant metams gali būti atnaujinamas šlifuojant ir perdažant. Tačiau būkite atsargūs su pušimi, nes jos paviršius yra minkštesnis ir jį gali lengvai pažeisti maži vaikai.
 • Kad ir kokį stalą turėtumėte, papildoma apsauga visada pravers.

Vonios kambarys

Kai kūdikis maudosi vonioje, mama ir tėtis nelieka sausi. Vonioje plaukioja šampūnai ir dušo želė, be to vyksta žaidimai. Paverskite mažylio laiką vonios kambaryje patogesnį ir jums, o po maudynių lengviau susitvarkykite.

Bonami patarimai, kaip įrengti vonios kambarį su mažais vaikais:

 • Kai reikia nusiplauti rankas, šalia kriauklės patogu turėti laiptelius ir rankšluostėlius . Rankšluostį padėkite tokiame aukštyje, kad vaikas jį pasiektų.
 • Pasirinkite tvirtas, uždaras vonios spinteles, kuriose galima laikyti viską - nuo rankšluosčių iki kosmetikos ir vonios reikmenų. Prie esamos atviros lentynos pridėkite kelias saugojimo dėžes, kad tai, kas laikoma, nebūtų matoma.
 • Kasdieninę dušo želę ir šampūną laikykite ant sieninių lentynų, kad jie būtų lengvai pasiekiami, bet vaikas negalėtų su jais žaisti ar iššvaistyti jų turinio.
 • Pasirinkite prie vonios kambario stiliaus derančius vaikiškus aksesuarus! Linksmi vaikiški rankšluosčiai, chalatai ar raštuotas vonios kilimėlis, kuris taip pat sulaiko vandenį, yra naudingi ir akį traukiantys sprendimai, kuriais džiaugsitės ir jūs, ir jūsų vaikas.
Prieškambaris

Batukai, šlepetės, sportbačiai - tiek avalynės reikia vaikui per sezoną. Pridėkite likusių šeimos narių batus ir namuose turėsite savo nuosavą batų kalną. Tačiau pasitelkę keletą išmanių sprendimų galite palaikyti tvarką!

Bonami patarimai, kaip palaikyti tvarką prieškambaryje su mažamečiu vaiku:

 • Patalpoje laikykite tik tuos batus, kuriuos šeima naudoja sezono metu. Likusius batus sudėkite į batų dėžes ir padėkite ant lentynos spintoje arba po lova. Prieškambaryje rinkitės uždaro tipo batų spintą, kuri užtikrins tvarką, o jūsų vaikas mažiau norės ją iškraustyti.
 • Ant pakabos, pritvirtintos ant sienos, pakabinkite tam tikru sezonu naudojamus paltus ir striukes.
 • Pasirinkite pluoštinius kilimėlius, kurie pagyvina kambario išvaizdą ir kartu yra praktiški. Jūsų mažylis galės atsisėsti ant kilimo ir apsiauti batus, o ne sėdėti ant šaltų grindų, be to, kilimas sulaikys nuo batų nukritusius nešvarumus.
 • Motyvuokite vaiko savarankiškumą ir, jei koridoriuje turite pakankamai vietos, sukurkite jam atskirą persirengimo vietą. Čia jis ras savo batus ir paltą, ir - net ir šiek tiek padedamas - galės pats apsirengti ir susitvarkyti savo kampelį.