Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Menu
10 €RegistracijaPrisijungimas10 €Krepšelis
PradžiaViskas apie apsipirkimąViskas apie apsipirkimąBonami.CZ, a. s. Slapukai

Bonami.CZ, a. s. Slapukai

Mes naudojame ,,BONAMI. CZ" a.s. slapukus. Šiose slapukų naudojimo taisyklėse (toliau - „Taisyklės“) galite perskaityti, kokius slapukus naudojame, kodėl juos naudojame ir kaip galite juos išjungti.

1. Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) yra nedideli tekstiniai failai, kurie naudojami Bonami.lt svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo patirtį ir svetainės funkcionalumą. Slapukai yra saugomi jūsų naršyklėje arba siunčiami mūsų partneriams. Bonami.lt prisimena, kokias užduotis atlikote anksčiau naršydami svetainėje (pvz. jūsų prisijungimo informaciją, prekių rodymo nuostatas), tad kai apsilankote dar kartą, slapukų pagalba galime jus atpažinti ir pritaikyti Bonami.lt pagal jūsų pageidavimus.

2. Kaip yra suteikiamas leidimas naudoti slapukus?

Kai apsilankote svetainėje Bonami.lt, puslapio apačioje esanti pranešimų juosta rodo, kad svetainė naudoja slapukus. Jei nuspręsite likti mūsų svetainėje ir tuo pačiu turėsite slapukų saugyklą savo naršyklėje, atsižvelgsime į jūsų sutikimą naudoti slapukus pagal šias taisykles.

Slapukų naudojimą galite bet kada apriboti. Norėdami tai padaryti, savo naršyklės saugyklos nustatymuose pažymėkite BONAMI.LT slapukus draudžiamais ir jau išsaugoti slapukai bus pašalinti. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite 5 punktą.

3. Kokios yra slapukų rūšys?

  • Laikini slapukai - jūsų įrenginyje saugomi tik naršymo seanso metu, o uždarius naršyklę išsitrina.
  • Nuolatiniai slapukai - saugomi jūsų įrenginyje net ir uždarius naršyklę. Būtent šie slapukai atpažįsta jūsų įrenginį, kai lankotės Bonami.lt.
  • Pirmosios šalies slapukai - Bonami.lt slapukai, saugomi jūsų prietaise.
  • Trečiųjų šalių slapukai - mūsų partnerių slapukai, kurie yra naudojami mūsų reklamos ir analizės puslapiuose.

4. Kodėl naudojame slapukus ir kokiems tikslams?

Slapukai padeda užtikrinti Bonami.lt puslapio efektyvumą ir leidžia pagerinti vartotojo naršymo patirtį. Tuo pačiu metu jie leidžia mums stebėti ir analizuoti, kaip naudojate Bonami.lt, ir taip pagerinti puslapių kokybę bei turinį, taip pat pritaikyti ir nukreipti mūsų reklamines kampanijas bei stebėti jų našumą.

Šiems tikslams naudojame ir savo ir trečiųjų šalių slapukus. Per Bonami.lt svetainę jūsų įrenginyje galime išsaugoti rinkodaros įrankių operatorius, kuriuos naudojame savo svetainėje, arba galime dalytis informacija su šiais operatoriai tam, kad galėtume nuolat tobulinti savo pasiūlymus, taip pat geriau atsižvelgti į jūsų poreikius ir nukreipti rengiamas reklamines kampanijas ten, kur mūsų pasiūlymai būtų aktualiausi.

Bonami.lt naudoja vadinamąją partnerių programą, kurios dėka paspaudę ant nuorodos ar reklamjuostės kai kurių mūsų partnerių svetainėse galėsite patekti į Bonami.lt, o informacija išsaugota jūsų slapuke leis mums atpažinti, kad į mūsų svetainę atėjote per partnerio puslapį. Sutikimas saugoti šį slapuką jau pateiktas partnerių narių svetainėje. Jei sutinkate su šiuo slapuku ir tuo pačiu metu Bonami.lt pateikiate sutikimą saugoti trečiųjų šalių slapukus (t.y. mūsų reklamos ir analizės partnerius), šie slapukai bus naudojami pagal šias taisykles.

Trečiųjų šalių naudojamus slapukus ir per juos gautų duomenų naudojimą reglamentuoja atitinkamų trečiųjų šalių asmens duomenų apsaugos principai. Atkreipkite dėmesį, kad šios trečiosios šalys gali apjungti informaciją, kuri buvo gauta per slapukus, sujungiant ją su kita informacija, kurią pateikėte jiems arba kurią jie gavo jums naudojantis tam tikromis paslaugomis.
Mes naudojame šiuos slapukus:
Slapuko pavadinimasPaskirtis Galiojimas
AdForm (TPC, GCM, cid, uid) Stebėjimas, konversija, rinkodara nuolatinis
AdWords Stebėjimas, rinkodara 90 dienų
DoubleClick Stebėjimas, konversija, rinkodara nuolatinis
Facebook Stebėjimas, konversija nuolatinis
Google Analytics
_ga
cid
utmv
utmz
utma
utmb
utmc
Analizė, stebėjimas
nuolatinis
6 mėnesiai
nuolatinis
6 mėnesiai
nuolatinis
nuolatinis
nuolatinis
https_enabled Funkcionalumas gali skirtis
Optimizely
optimizelyBuckets
optimizelySegments
optimizelyCustomEvents
optimizelyEndUserId
Analizė
nuolatinis
nuolatinis
nuolatinis
nuolatinis
Sklik Stebėjimas, rinkodara 30 dienų, maksimaliai 540 dienų
yandex Analizė nuolatinis
Bonami_split Analizė gali skirtis
CampaignProductListController Funkcionalumas 30 dienų
__zlcmid Funkcionalumas 1 metai
browserUuid Analizė, sekimas nuolatinis
cto_idcpy Analizė, sekimas gali skirtis
cto_lwid Analizė, sekimas gali skirtis
eiobcn Funkcionalumas gali skirtis
smart_banner_state Funkcionalumas nuolatinis
uibh Analizė, sekimas nuolatinis
user-domain-saved Funkcionalumas gali skirtis
visitor Funkcionalumas nuolatinis
PHPSESSID Funkcionalumas nuolatinis

5. Kaip išjungti slapukų saugojimą jūsų įrenginyje?

Savo naršyklėje galite pasirinkti nustatymus atitinkamai išsaugoti slapukus jūsų įrenginyje arba blokuoti, įskaitant trečiųjų šalių slapukus. Taip pat galima blokuoti arba leisti saugoti slapukus tik tam tikroje svetainėje. Slapukus, kurie jau yra išsaugoti jūsų prietaise, galite bet kada ištrinti. Tačiau norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad jei nuspręsite ištrinti visus Bonami.lt naudojamus slapukus, svetainė neveiks arba bus ribotas jos funkcionalumas.

Kaip keisti slapukų nustatymus dažniausiai naudojamose interneto naršyklėse rasite čia:
Norėdami gauti daugiau informacijos, galite naudoti savo naršyklės pagalbą.

Ar turite dar klausimų apie slapukų naudojimo taisykles? Rašykite tiesiai el. pašto adresu
pagalba@bonami.lt, jūsų klausimai neliks be atsakymo.