-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

2022 metų sofų tendencijos

Be jokios abejonės, vienas pagrindinių bet kurio interjero elementų yra sofa, ant kurios kartais praleidžiame tikrai nemažai laiko. Kad būtų lengviau, pateiksime patarimų, kaip pasirinkti sofos spalvą, medžiagą ir formą, atsižvelgiant į 2022 m. dizaino tendencijas.

Neutralūs tonai

Šių metų spalvų tendencijas lemia gamta – interjere dominuoja šviesių ir neutralių tonų sofos. Populiariausios yra rudos, smėlio, kreminės ir rūdžių terakotos spalvos, primenančios įvairius gamtos elementus. Be to, šios spalvos puikiai dera tarpusavyje ir įneša į interjerą harmonijos. Savo namus galite papildyti šiltų žemės atspalvių aksesuarais.

Norite susipažinti plačiau su šių metų spalvų tendencijomis?

Supaprastintos formos

Suapvalintos linijos, bangavimas ir aštrių briaunų trūkumas – būtent tai šiemet vyrauja interjeruose. Suapvalinti sofos kraštai padeda padaryti kambarį švelnesnį, harmoningesnį ir lengvesnį.

Sofos be kojelių

Taip pat šiemet ypatingo dėmesio sulaukė sofos be kojelių, kurios geriausiai atrodys didelėse erdvėse. Jos atrodo masyvesnės ir vizualiai užpildo erdvę, padeda kurti minimalistinę atmosferą, tačiau neatima jaukumo.

Medžiagos

Aksomas

Aksomas sugrįžo 2021 m. ir šiemet jis vis dar populiarus. Tai patvari, švelni ir išskirtinė medžiaga, pritraukianti dėmesį savo ypatingomis savybėmis, kurios atsiskleidžia prie skirtingų šviesos srautų.

Aksominės sofos

Aksomas yra elegantiška medžiaga, kuri spinduliuoja prabangą. Ją itin malonu liesti, tad aksominės sofas mėgstamos visų, o subtilus medžiagos blizgesys išryškina kiekvienos sofos dizainą. Unikali aksominė struktūra puikiai tinka tiek šviesioms, tiek tamsioms sofoms. Tokia sofa tikrai taps kambario akcentu.

Peržiūrėkite kitas 2022 m. tendencijas: