-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

6 patarimai norint sukurti
funkcionalų ir jaukų
namų ofisą

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Mėgaujatės darbo namuose privalumais, bet manote, kad darbo vieta galėtų būti dar funkcionalesnė? Nesvarbu, ar darbui turite visą kambarį, ar tiesiog darbo zoną, kuri yra kito kambario dalis, patikėkite, kad patogią, funkcionalią ir jaukią darbo vietą galite sukurti bet kur.

Viskas, ko jums reikia, yra tinkami pagalbininkai - praktiški organizavimo įrankiai ir priedai, stendai, priemonių laikikliai ir gerai apgalvotos detalės. Padėsime! Žemiau rasite siūlomus produktus ir praktiškus patarimus.

Tinkamas darbo stalas

Pirmiausia gerai pagalvokite, kiek vietos jums reikia darbui. Ar jums reikia daugiau monitorių, kad galėtumėte dirbti, ar piešite? Tokiu atveju rinkitės stabilų ir didesnį stalą. Pravers ir papildomi stalčiai daiktams laikyti.

Bet jei jūsų bute nėra pakankamai vietos ir žinote, kad jums reikia tik vieno nešiojamojo kompiuterio ir pelės, tuomet mažesnių matmenų sulankstomas stalas bus idealus sprendimas.

Patarimas: Jei neturite daug vietos, puikus sprendimas bus sieninė lentyna, kuri, be sulankstomo stalviršio, slepia daug vietos reikalingiems dokumentams.

Patogi biuro kėdė

Išsirinkti patogią kėdę labai svarbu, jei nenorite, kad po kelių savaičių skaudėtų nugarą. Laimei, galite pasirinkti iš daugybės stilingų ir funkcionalių kėdžių, kurios ne tik bus patogios darbui, bet ir tiks jūsų svetainei (jei joje yra darbo zona).

Tinkamas apšvietimas

Be centrinio lubų šviestuvo, investuokite į stalinės darbo lempos pasirinkimą. Lempos šviesa neturėtų akinti, tad rinkitės modelius, kuriuos lengvai galėsite reguliuoti pagal poreikį, nukreipti šviesą ten, kur tuo metu reikia.

Galiausiai pasirinkite tinkamą lemputės temperatūrą – geriausiai veikianti neutrali balta (apie 4 000 kelvinų) yra natūrali ir akiai maloni šviesa.

7 patarimai, kaip išspręsti sandėliavimo problemas

Kažkam darbui reikalingas tik internetas, o kiti turi daug dokumentų, kanceliarinių priemonių ir aplankų, kuriuos tenka protingai sandėliuoti, kad viskas būtų po ranka.

1.

Jei jums reikia daugiau vietos daiktams, rinkitės spinteles, laikymo sistemas, vitrinas ar bibliotekas su durelėmis, kurios padės išlaikyti tvarką kambaryje.

2.

Atviros lentynos ir stelažai taip pat puikiai atrodys, jei daiktams laikyti juose naudosite atitinkamas dėžutes ar dokumentų dėklus.

3.

Jei darbo zonoje turite mažai vietos, stenkitės kuo geriau išnaudoti vertikalią erdvę – virš rašomojo stalo prie lubų įrenkite lentynas. Daiktus, kurių jums nereikia taip dažnai, laikykite aukščiausiose vietose. Tai, ko siekiate kiekvieną dieną, turėtų būti stalo lygyje arba stalčiuje po stalu.

4.

Būtinai sutvarkykite stalčių vidų. Praktiškų permatomų stalčių skirtukų pagalba dar geriau išnaudosite stalčių ir atskirsite svarbius daiktus, gal surasti juos būtų paprasčiau.

5.

Nebūtina rinktis klasikinės juodos spalvos detalių. Žaiskite savo lentynose su spalvingomis ir stilingomis detalėmis, sukurkite maloniai nuteikiančią nuotaiką darbui.

6.

Sieninės skelbimų lentos taip pat yra puikus įrankis motyvacijai pakelti ar svarbiausioms užduotims akcentuoti, o galbūt maloniai nuotaikai kurti mėgstamų nuotraukų ar atsiminimų pagalba.

7.

Daiktai ant stalviršio privalo turitė savo vietą. Jei norite išvengti chaoso, rinkitės išmanius stalo organizacimo įrankius, kurie padės išlaikyti tvarką.

Planuokite darbus

Ar esate iš tų, kurie viską, kas svarbu, turi surašyti ant popieriaus, antraip iškart pamirš? Mes suprantame. Taigi, aprūpinkite savo namų ofisą stilingomis planavimo priemonėmis ar užrašinėmis, kurios ne tik puikiai atrodys, bet ir padės planuoti kiekvieną minutę.

Akcentai

Net ir darbo zonoje turėtumėte jaustis patogiai ir turėti dalykų, kurie jus džiugina. Nors tokių dekoracijų neturėtų būti per daug, kad susikauptumėte, tinkamai parinkti akcentai tikrai padės sukurti asmeniškesnę ir malonesnę erdvę darbui.

Idealus pasirinkimas bus nereiklūs augalai, įdomūs sieniniai ar staliniai laikrodžiai, lipdukai, plakatai ar mėgstama įrėminta nuotrauka.

Atraskite dar daugiau įkvėpimo ir stilingų aksesuarų namų ofisui: