Mid Season Sale | Sutaupykite iki 40% →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Įsileiskite Graikijos magiją į savo namus!

_

Žavingo grožio salos, krištolo skaidrumo vanduo, ryškios mėlynos spalvos ir, žinoma, gardžiausi patiekalai. Taip, kalbame apie Graikiją!

Nesvarbu, ar svajojate apie jūros gėrybes vietiniuose Kretos restoranuose, ar apie saulės palydėjimą Mikonos ar Santorini salose, o gal apie skaidrų mėlyną vandenį Zakinte ar Skopelose, įsileiskite žiupsnelį graikiškos magijos ir į savo namus! Norint pasijusti tarsi rojuje, nebūtina keliauti tūkstančius kilometrų, apsižvalgykite pas mus ir galbūt rasite tai, ko ieškote.

Visai kaip Kretos restoranuose

Ryškių mėlynų spalvų mediniai stalai ir kėdės, languotos staltiesės, gėlėti arba tamsiai mėlynos spalvos indai – visa tai akimirksniu leidžia pasijusti tarsi būtumėte gražiausių Graikijos salų restoranuose. Porcija keptų kalmarų, saulėlydis Mikėnuose, kepta žuvis iš restorano Kretos gatvėse arba šaltas kapučinas ryte Santorini saloje.
Jei ieškote ko nors paprastesnio, galite rinktis baltą staltiesę ir mėlynos spalvos subtilius keraminius indus.

Turbūt esate matę filmą „Mano didelės storos graikiškos vestuvės“. Iš tiesų, graikų kultūroje šeima vaidina svarbų vaidmenį. Graikai mėgsta ne tik gerą maistą, bet ir valgyti su visa šeima – nuo ​​tėvų iki senelių, dėdžių, tetų ir pusbrolių.

Graikų namuose medienos masyvas yra dažnai naudojama medžiaga. Rinkitės ištraukiamą stalą, kuriame tilptų visi jūsų artimieji. Nors ir nedaužysite lėkščių kaip tikri graikai, bet labai smagiai praleisite laiką.

Terasa visai kaip Santorini saloje

Ar žinojote, kad per metus graikai mėgaujasi daugiau nei 250 saulėtų dienų? Nenuostabu, kad jie labai mėgsta saulės vonias, o be kremo nuo saulės neįsivaizduoja savo dienos.

Kaip graikišką terasą iš Santorini perkelti į Lietuvą? Sode ar terasoje pastatykite baldų komplektą ir išskleiskite skėtį!

Norėdami sukurti jūrinę atmosferą, lauko poilsio zoną papildykite mėlynų atspalvių dekoracijomis.