-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip derinti knygų spintas, komodas ir lentynas

Vienspalvės spintos, komodos ar lentynos galbūt ir pasižymi praktiškumu, tačiau savo išvaizda nieko nestebina ir nedžiugina. Ar galime turėti originalius ir tuo pat metu praktiškus baldus, kurie ne tik papildytų vienas kitą, bet ir puikiai atrodytų pastatyti bet kuriame kambaryje?

Patarsime, kaip išsirinkti ir derinti įvairių stilių komodas, knygų spintas, spinteles ir lentynas bei sukurti harmoniją.

Pasirinkite konkretų stilių

Svarbiausia užduotis renkantis skirtingus daiktų laikymo baldus yra iš anksto pasirinkti pagrindinį stilių, aplink kurį ir būtų kuriama atmosfera. Tai užtikrins, kad galutinė išvaizda bus originali, bet tikrai ne chaotiška.

Gali atsitikti taip, kad pagrindinis stilius šiek tiek susilies su kitais – ir tai visiškai normalu. Paprasta komoda ar, pavyzdžiui, pramoninio stiliaus lentyna taip pat derės su skandinaviško stiliaus knygų spinta. Nepaisant kelių nuklydimų šen bei ten, laikykitės savo vizijos ir ja vadovaukitės.

Tarp medžiagų ieškokite kontrastų

Venkite vienodos apdailos ar tekstūros baldų. Kitaip, erdvė atrodys pernelyg apkrauta ir vienoda. Verčiau sutelkite dėmesį į įdomias tekstūras ir nebijokite jų derinti. Pavyzdžiui, jei kambarį įrenginėjate bohemišku stiliumi, viena iš komodų gali būti medinė su lygia apdaila, o kitos spintelės durys – iš originalios ratano ar džiuto virvelės.

Dar daugiau įkvėpimo slepiasi čia