-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip išrinkti dovanas pagal pomėgius

Skamba paprastai, bet nepamirškite, kad dovana skirta ne jums, todėl negalite rinktis pagal savo skonį. Pagalvokite, ką mėgsta veikti asmuo, kuriam norite padovanoti dovaną, kaip jis dažniausiai leidžia laika, galbūt turi kažkokių hobių? Jei teks dovanoti dovaną žmogui, kurį lengvai priskirtumėte bet kuriai iš šių kategorijų, bus išties nesudėtinga.
Turime daug puikių patarimų keliautojams, sportininkams, knygų mėgėjams ir gurmanams.

Keliautojai

Aistringi keliautojai dažnai keliauja lengvai ir jų bagažas sveria vos kelis kilogramus. Nepamirškite, kad ideali dovana turėtų būti kompaktiška ir praktiška. Belaidės ausinės, kelioninės vandens gertuvės ir puodeliai, universalūs kišeniniai įrankiai ar kelioniniai dėklai pravers kiekvienam nuotykių ieškotojui.

Sportininkai

Beveik neįmanoma nuvilti dovaną gavusio sportininko, nes dėl reguliariai išsiskiriančių endorfinų jie tiesiog visada kupini geros energijos ir yra laimingesni! Padrąsinkite juos mankštos kilimėliu, dviračių sporto įranga ar patogia vandens gertuve.

Kadangi sportininkai mėgsta varžytis ir laimėti, taip pat galite jiems padovanoti įvairių stalo žaidimų. Taip pat puikiai tiks poilsiui skirta dovana, kadangi prieš treniruotę ar rungtynes jiems svarbu gerai pailsėti, tad galite drąsiai dovanoti geros kokybės pagalvę, patalynę ar minkštą pledą.

Gurmanai

Gurmanai tikrai mėgaujasi gyvenimu. Jiems patiks įvairūs virtuvės prietaisai ir įrankiai, kurie padės itin gerai paruošti mėgstamą patiekalą. Puikiai tiks elegantiškos vyno taurės, serviravimo padėklai ar indai, peilių galąstuvas ar kepimo formos.

Jei norite padovanoti ką nors originalaus, galite išbandyti stilingą popkornų gaminimo aparatą arba prancūzų šeimos įmonės "Jean Dubost" dizaino stalo įrankius.