-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip naudoti tekstilę kambariui vėsinti arba šildyti?

Kartais mums labai karšta, o kartais itin šalta. Keičiantis sezonams naudinga turėti patikimų tekstilės gaminių, kurie padės įveikti nemalonią temperatūrą. Tinkamos spalvos ir medžiagos gali jus atvėsinti ar sušildyti. Pateiksime keletą patarimų kaip tai padaryti teisingai.

Kaip atvėsinti kambarį

Visi laukiame vasaros mėnesių, kai nebereikia slėptis namuose ar biure. Kai saulė ima dairytis pro langus ir pakyla temperatūra, ieškome sprendimų, kaip atvėsinti kambarius.

1. Šviesios spalvos

Juodos ir tamsios spalvos sugeria šilumą, taip padidindamos kambario temperatūrą. Todėl pietinių regionų žmonės naudoja lengvas ir kvėpuojančias medžiagas, bei šviesias spalvas. Be to, šviesių tonų pagalvės ir lovatiesės suteikia optinį vėsumo pojūtį, kuris neabejotinai palengvina karščius.

2. Uždenkite langus

Jei norite atsipalaiduoti nuo karštų saulės spindulių, rinkitės nuo jų saugančias užuolaidas. Rinkitės nepralaidžias užuolaidas, kurios pagamintos iš nepermatomos medžiagos, tokios kaip aksomas.

3. Lengvos ir vėsios medžiagos

Vilnones antklodes kuriam laikui paslėpkite spintoje ir pakeiskite jas atlasinėmis ar lininėmis. Kodėl? Jos puikiai reguliuoja temperatūrą, todėl vasarą nebus per karšta, be to, šios medžiagos gerai sugeria drėgmę ir padeda odai kvėpuoti.

Kaip sušildyti kambarį

Vos prasidėjus šaltam sezonui pradedame galvoti apie šiltas kojines ir minkštus pledus. Bet yra ir kitų būdų, kurie gali padėti sukurti šiltesnę atmosferą. Skaitykite toliau!

3. Šiltos medžiagos

Mikropliušą sudaro trumpi ir stori plaukai, kurie yra minkšti ir šilti. Medvilninis flanelinis audinys taip pat turi savitą tekstūrą, kurią malonu liesti. Dar vienas puikus, šildantis pasirinkimas - natūrali merino vilna.