-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip paruošti namus svečių priėmimui

Atėjus vėsesniems rudens orams vis dažniau namuose apsilanko draugai ir šeimos nariai, o jų vizitai didžiausią įspūdį palieka per Kalėdas. Tačiau kaip pasiruošti svečiams ir paruošti namus, kad susitikimas vyktų kuo sklandžiau ir patogiau?

Kaip diplomatiškai elgtis su nenorinčia bendrauti teta, patarti negalime. Tačiau turime daugybę gudrybių, kad svečiai jaustųsi kaip namie, nesvarbu, ar jie apsistos vienam vakarui, ar net kelioms naktims.

1. Kur susodinti visus svečius?

Nerimaujate, kad jūsų sofa yra per maža visiems svečiams, bet tikrai neketinate pirkti didesnės?

Šią dilemą išspręs lengvos ir nešiojamos kėdės bei pufai. Kasdieniam naudojimui jas galite pastatyti vaikų kambaryje ar prieškambaryje, arba naudoti kaip patogią daiktadėžę svetainėje.

2. Kokybiškas miegas

Norėtumėte pakviesti šeimą į svečius per šventes, bet neturite atskiro svečių kambario? Sukurkite patogią dvigulę lovą savo svetainėje. Naudodami stilingas "Karup Design" išskleidžiamas sofas arba čiužinius sukurkite jaukų ir patogų kampelį savo svečiams.

Patarimas: jei jau turite miegamąją sofą, bet jums reikia apgyvendinti dar daugiau svečių, rinkitės atskirus futono čiužinius.

5. Praktiški suolai

Ką daryti, jei trūksta vietų? Jei nenorite pirkti papildomų kėdžių tik ypatingoms progoms, galite rinktis kitą sprendimą.

Vėlgi, galite pasikliauti stilingais pufais, bet taip pat galite apsvarstyti galimybę įsigyti patogų suoliuką. Jis užims mažiau vietos, o jei turite vaikų, galėsite juos visus susodinti ant vieno suolo.