-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip tinkamai derinti kėdes?

Nenorite, kad visos valgomojo kėdės būtų vienodos, bet nevisai žinote kaip jas derinti? Nebijokite, prie stalo kartu galite susodinti tiek mylimas retro kėdes, tiek naujas ir modernias, paminkštintas kėdes.

Turime keletą patarimų, kurie padės suderinti skirtingas kėdes, bet išlaikyti estetišką ir stilingą valgomojo atmosferą.

Unikali kombinacija

Skirtingų kėdžių derinys padės sukurti išskirtinį ir žaismingą valgomojo kambarį. Toks sprendimas taip pat leidžia lengvai keisti ir papildyti kėdžių kolekciją, taip nesudėtingai atnaujinant kambarį. Apsilankę svečiai taip pat ras jiems labiausiai tinkantį ir patinkantį sėdėjimo variantą. Seneliai galės įsitaisyti ant kėdžių su patogiais porankiais, o draugai tikrai pagirs ryškias ir išskirtines kėdes.

Ta pati spalva, bet skirtinga forma

Nesvarbu, ar išsirinksite tvarkingus modernius, ar šarmingus sendintus modelius, žaskite su skirtingomis formomis, bet išlaikykite tą pačią kėdžių spalvą. Taip valgomojo kambarys atrodys tvarkingas, apgalvotas, bet tikrai stilingas ir žaismingas.

Ta pati forma, bet skirtingos spalvos

Galite išmėginti ir atvirkštinį variantą, kai nauojama ta pati kėdės forma, bet derinamos skirtingos spalvos. Galite pasirinkti porą kontrastuojančių spalvų, arba derinti skirtingas neutralaus, žemiško atspalvio kėdžių spalvas.

Daugiau patarimų ir rekomendacijų rasite čia.