-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Neįprasta svetainė, kurioje galite būti savimi

Išsiskiriate iš minios savo kūrybiškomis idėjomis? Ar turite kūrėjo gyslelę ir ieškote įvairių būdų ir veiklų, kurios padėtų save išreikšti? Nepaisykite jokių taisyklių ir savo interjerą kurkite taip, kad jis atspindėtų jūsų asmenybę.

Drąsiai derinkite iš pažiūros tarpusavyje nederančius ir skirtingo stiliaus baldus bei sukurkite mažą galeriją ant sienos. Tokiame interjere idėjos niekada nesibaigs ir galėsite jaustis savimi.

Paveikslų siena visai kaip meno galerijoje

Namai yra ta vieta, kurioje galite būti savimi. Ar turite mėgstamų nuotraukų, plakatų ar paveikslų? Demonstruokite juos visame bute ir neapsiribokite tik sienomis. Atrėmę įrėmintą paveikslą ant sienos suteiksite interjerui žavesio.

Krėsle ar minkštoje kėdėje...

... ateina įkvėpimas. Tai tiesiog puiki vieta klausytis muzikos ar skaityti knygas. Tokioje vietoje sėdėjimas su kava ar vyno taure įgauna visiškai kitą prasmę.

Kadangi originalios detalės yra neatsiejama bohemiško interjero dalis, nebijokite ieškoti neįprastų formų ir spalvų krėslų.

Įkvepianti muzika

Jei jums patinka vintažinis stilius ir detalės, rinkitės retro stiliaus kūrinius, kurie papuoš bet kurią bohemiško stiliaus svetainę.

Jei norite mėgautis ne tik nuostabiu vaizdu, bet ir garsais, galbūt atėjo pats metas įsigyti patefoną, kurį galėtumėte prijungti prie garsiakalbio?

Neskubėkite

Neskubėkite rinkdamiesi natiurmortus ir kompozicijas. Net ir kurdami eklektišką interjerą vadovaukitės taisykle: rinktis ne daugiau nei tris pagrindines spalvas.

Trūksta įkvėpimo svetainei?