-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Miegamojo atnaujinimas vos per 15 minučių

Vis susimąstote, kaip smagu būtų atnaujinti miegamojo interjerą, tačiau nerandate tam laiko? Nesijaudinkite, užtruksite vos penkiolika minučių! Gražių, subtilių interjerų kūrėja Anna Hans jums pristato idėjas miegamojo atnaujinimui. Sužinosite kaip tekstilės gaminių ir aksesuarų pagalba sukurti natūralumu dvelkiančią ir romantišką erdvę.

Griebkite stilingas pagalves, aukščiausios kokybės patalynę bei dizainerių kurtas dekoracijas ir pamatysite, kaip mažos detalės prisideda prie neįtikėtinų pokyčių.

Praktiškos ir estetiškos medžiagos

„Miegamojo detalių pasirinkimą diktavo meilė natūralioms medžiagoms ir prislopintoms spalvoms.

Odai kvėpuoti leidžianti lininė patalynė – tiesiog būtina! Ji sugeria tik iki 25% kūno drėgmės, vasarą – vėsina, o žiemą – šildo.“

Universalūs aksesuarai

„Siekdama į interjerą įnešti vasariškos ir kartu šiek tiek šventiškos atmosferos, pasirinkau apvalias drugelio motyvo pagalves ir metalinį staliuką.

Įdomu tai, kad viršutinė staliuko dalis gali būti naudojama atskirai kaip padėklas. Taip, dabar pusryčiai lovoje tapo kasdienybe! Staliuko graži auksinė spalva puikiai dera su kitais to paties atspalvio aksesuarais bute.“

Erdvės įspūdis

„Kitas mano pasirinkimas buvo baltos spalvos atspalvis. Apskritai, man labiau patinka paprastas, minimalistinis interjeras su šiek tiek jaukių elementų. Čia ir vėl pasirinkau natūralias medžiagas: baltos spalvos medvilninę patalynę, kurios didžiausias privalumas – drėgmės sugeriamumas.

Svarbus buvo ir estetinis aspektas – balta spalva praskaidrina miegamąjį ir suteikia jam erdvės įspūdį.“