-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Bohemiško stiliaus patalynė ir aksesuarai

Nenustygstanti kūrybiška asmenybė, turinti daug pomėgių, mylinti gamtą ir besidominti menu? Ar atpažįstate save? Tokiu atveju, bohemiškas stilius jums turėtų būti puikiai pažįstamas. O jei dar ne, atėjo metas susipažinti!

Bohemiškas stilius įneš nerūpestingumo ir lengvumo į jūsų namus. Tai nevaržomas, romantiškas ir žaismingas stilius, kupinas meniškų elementų. Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patarimų, kaip sukurti atpalaiduojančią atmosferą savo miegamajame.

Svarbiausia tekstilė: pagalvės, lovatiesės, pledai

Maži ir dideli, vienspalviai ir raštuoti, medvilniniai ir šilkiniai, su kutais... svarbiausia, kad jų netrūktų!

Nepamirškite šiltos antklodės ar pledo, po lova padėkite natūralaus (rytietiško) džiuto kilimėlį, o ant langų pakabinkite užuolaidas. Visi šie tekstiliniai aksesuarai yra pagrindiniai šio stiliaus atributai, sukursiantys tobulai jaukią atmosferą.

Bohemiško miegamajamo spalvos ir šilti atspalviai

Šiltų žemiškų tonų: smėlio, ochros, oranžinės, pilkos arba žalios paletė puikiai tiks natūraliam stiliui. Bet jei norite sukurti bohemiškos laisvės išmargintą miegamąjį, galite pridėti dar vieną išsiskiriančią natūralią spalvą. Ją naudokite smulkesniems aksesuarams, tokiems kaip dekoratyvinės pagalvės ar vazos.

Ilsėkites natūralių medžiagų apsuptyje: 100% lino, kokybiškos medvilnės ar vilnos?

Miego kokybė priklauso ir nuo mūsų patalynės, o svarbiausia, iš ko ji pagaminta. Bohemiškam stiliui svarbu tvarumas, perdirbamumas ir natūralumas. Tad tinkamiausios medžiagos paklodėms ir antklodėms yra medvilnė, linas bei vilna. Jos ne tik tvarios, bet ir malonios, minkštos prisiliesti bei tinka bet kokiam sezonui.