-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Paruoškite savo lovą žiemai! Nuo minkštos patalynės iki švelnių pagalvėlių

Žiemą lova atrodo pati draugiškiausia vieta pasaulyje. Daug pagalvių ir šiltų antklodžių yra tai, ko labiausiai trokštame šaltomis dienomis. Jei pasirūpinsite, kad netruktų šiltų ir malonių audinių, šaltis jūsų tikrai nenugalės. Vadovaukitės mūsų patarimais,
kaip paruošti miegamąjį žiemos sezonui.

1

Pasirinkite stilingą patalynę

Šalčiausiomis dienomis nereikia atsisakyti neutralių atspalvių. Nors jie gali pasirodyti gan šalti, būtent neutralūs tonai yra puikus pagrindas derinimui su kalėdine patalyne arba raminančiais rudos, žalios ar bordo raudonos atspalviais, kurie turi šildantį poveikį.

2

Aksomo, veliūro ir kailio kombinacija

Lygus aksomas, veliūras ir merino vilna puikiai tiks žiemos miegamajam. Pūkuotos, kailinės pagalvės yra ypač švelnios ir kviečia prie jų prisiglausti. Nebijokite maišyti įvairių tekstūrų dekoratyvinių pagalvių. Derinant spalvas, rezultatas bus nuostabus.

3

Palepinkite save švelniais pledais ir lovatiesėmis

Kada labiau pravers megztas pledas, nei šalčiausiu metų laiku? Įvairius pledus ir lovatieses glaite naudoti ne tik kaip praktišką, šildančią tekstilę, bet ir kaip stilingą lovos puošmeną. Žiemą ypač vertinsite dygsniuotas lovatieses. Dėl jų lova atrodo tvarkingesnė, antklodė apsaugota nuo dulkių, o ilsėtis bus dar šilčiau ir jaukiau.

Daugiau idėjų miegamajam