-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Patarimai, kurie padės lyginti drabužius

Nors vieniems lyginimas yra gana malonus atpalaiduojantis užsiėmimas, kitiems tai vienas iš daugelio varginančių buities darbų. Tačiau visi turi vieną tikslą: pasiekti geriausių rezultatų su kuo mažiau pastangų.

Būtent dėl to, paruošėme keletą patarimų ir gudrybių, kurie palengvins lyginimą.

1. Plaukite tinkamai

Kelias į efektyvesnį lyginimą prasideda renkantis tinkamą skalbimo programą. Paprastai, kuo mažesnis greitis, tuo mažiau susiglamžys audinys, o jums reikės skirti mažiau laiko lyginimui.

Išėmę skalbinius iš skalbimo mašinos juos gerai papurtykite, taip audinys išsitiesins, o jums reikės mažiau lyginti.

2. Neleiskite skalbiniams išdžiūti

Dar viena gudrybė, palengvinanti lyginimą – laiku nuimti skalbinius nuo džiovyklės. Lyginti šiek tiek drėgnus skalbinius yra lengviau nei sausus.

3. Skalbinių rūšiavimas

Kad lyginimas būtų efektyvus, skalbinius rūšiuokite pagal tai, kokios temperatūros jų lyginimui reikia. Pradėkite nuo žemiausios, kurios reikia poliesteriui ir dirbtiniam pluoštui. Galiausiai išlyginkite aukščiausios temperatūros reikalaujančius medvilninius ir lininius audinius.

Be to, pūkų rinkikliu būtinai pašalinkite ant drabužių susidariusius pūkelius.

4. Tikrinkite lygintuvą

Prieš lygindami, patikrinkite lygintuvo būklę. Lyginimo paviršius turi būti visiškai švarus, kad nepažeistumėte išskalbtų skalbinių. Taip pat pasirūpinkite, kad jame nesusidarytų kalkių nuosėdų.

5. Naudokitės lyginimo lenta

Kokybiška lyginimo lenta – tai ne tik lenta ant kurios lyginate drabužius. Ji gali būti praktiškesnė. Su stalčiumi, laidų laikikliu ir lentyna niekas netrukdys ir turėsite viską po ranka.

Su specialiu daugiasluoksniu lyginimo lentos užvalkalu lyginti audinį pakaks tik iš vienos pusės. Ir taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.