-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Rikiki magazín padės surengti šeimos iškylą

Ar norėtumėte, kad jūsų vaikai puikiai praleistų laiką, o jūs pasilepintumėte pelnytu poilsiu? Surenkite iškylą! Tereikia pripildyti krepšelį skanumynais ir supakuoti žaidimus. Kartu su Rikiki magazín pateiksime praktinių patarimų, kurie padės mėgautis nerūpestingu poilsiu gamtos apsuptyje.

Paruoškite gardžių užkandžių

Tinkamas maisto pasirinkimas yra bet kokios iškylos sėkmės pagrindas. Rinkitės negendančių maisto produktų – įvairius saldžius ar sūrius kepinius. Ir nepamirškite mėgstamų gėrimų!

Patiekite ekologiškai

Iškylavimas gamtoje reikalauja prisitaikymo prie aplinkos. Daugelyje iškylos ​​krepšių yra stalo įrankiai ir lėkštės. Tačiau galite rinktis pagamintus iš medienos, kurių nesugadinsite transportuodami ir jie puikiai atrodys lauke. Vienkartiniai indai iš natūralių medžiagų yra labai praktiškas pasirinkimas mažesniems vaikams – jums nereikės jaudintis, kad žaisdami jie juos sulaužys ir išvengsite galimų traumų.

Kaip laikyti maistą

Dėžutės maistui yra puikus pagalbininkas, kuris palengvins maisto pernešimą ir organizavimą. Jose maistas ilgiau išliks šviežias, puikios kokybės, o esančių skyrelių dėka galėsite atskirti atskirus ingredientus.
Vaškinis popierius puikiai tinka maistui apsaugoti nuo įkyrių vabzdžių. Į jį galite įvynioti atskirus maisto produktus, kad jie neišdžiūtų. Šio popieriaus privalumas yra tai, kad jį naudoti galite pakartotinai.

Jauskitės kaip namie

Raskite tinkamą vietą, kuri leis pasijusti saugiai ir ramiai. Pasitieskite pledą po medžiu, pievoje ar prie ežero. Visų pirma pasirūpinkite, kad aplinka sukeltų jums teigiamas emocijas. Pajuskite spalvas aplinkui, įkvėpkite gėlių aromato, pajuskite saulės spindulių prisilietimą – jūsų poilsis bus dar intensyvesnis.

Prieš iškylą pasirūpinkite termopuodeliais pripildytais gardžiausia kava ir vaikų mėgstamiausia arbata. Pietų miegui atėjus, vaikai įvertins pagalves, ant kurių galės pailsėti po žaidimų lauke.

Metas žaidimams

Jums patinka nieko neveikti, tačiau jūsų vaikai ilgai nesėdės vienoje vietoje be įdomios veiklos. Kokią veiklą jiems pasiūlyti?

Atsakymas gali būti stalo žaidimai! Rinkitės atmintį lavinančius žaidimus arba stalo žaidimą, kuriame galės varžytis daugiau dalyvių, todėl pramoga taps dar interaktyvesnė. Nepamirškite kitų vaikiškų žaidimų ir vaikams užsiėmimą leiskite rinktis pagal jų nuotaiką.

Nepamirškite pasiimti pintų krepšelių ir leistis su vaikais skinti pievų gėlių. Jie išmoks atpažinti keletą augalų rūšių, surinktus augalus galėsite išdžiovinti ir taip prisiminti malonias akimirkas.

Ieškote idėjų ir reikmenų iškylai?