-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Stilingi šviestuvai namų jaukumui

Stilingas apšvietimas nebėra tik menininkų, architektų ir 5 žvaigždučių viešbučių sritis. Originalūs apšvietimo sprendimai yra puikus būdas pagyvinti bet kokį interjerą. Jie sukuria belaikiškumo ir laisvės įspūdį. Įkvėpimo semkitės iš žemiau pateiktų šviestuvų, kurie savo išskirtiniu stiliumi tikrai padės papuošti jūsų namus.

Vintažinis metalo atspalvių apšvietimas

Septintojo, aštuntojo ir devintojo dešimtmečių įkvėptas vintažinis pakabinamas šviestuvas bet kuriam interjerui suteiks nesenstančio žavesio. Populiariausi – vario, sidabro ir aukso atspalviai, simbolizuoja prabangą. Dėl savo išskirtinės išvaizdos, tai taps bet kurios svetainės ar valgomojo puošmena.

Dar daugiau šviesos su sieniniu šviestuvu

Prie sienos tvirtinami šviestuvai ne tik tarnaus kaip papildomas apšvietimas tam tikrose kambario zonose, bet ir suteiks jaukumo. Visų pirma, rinkitės tokius šviestuvus, kurių spalvinė gama dera tarpusavyje, arba jie pagaminti iš tos pačios medžiagos kaip ir pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje. Tačiau norint, kad interjeras sužibėtų, derinti nėra būtina. Puikiai atrodyti gali ir kelių stilių derinys.

Stalinės lempos kaip dekoracija

Praėjo tie laikai, kai vieno sietyno pakako apšviesti visai erdvei. Šiandien turime daug pasirinkimų. Vienas iš tokių yra dizainerių kurtos stalinės lempos. Jos ne tik apšviečia erdvę, bet ir ją puošia. Tokias lempas statyti galite ant stalo, ant komodos, šalia televizoriaus, ant grindų, trumpai tariant, kur tik norite.

Pritrūko įkvėpimo namų apšvietimui? Žvilgtelėkite ir išsirinkite iš daugiau nei 1,300 nuostabių šviestuvų.