-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Sukurkite jaukią terasą su Karup Design kūriniais

Tobulai terasai arba balkonui nereikia daug. Tiesiog pasikliaukite tomis datalėmis, kurias galite lengvai pritaikyti pagal savo poreikius. Ir nesvarbu, ar norite susirangyti patogiame krėsle, ar gaudyti saulės spindulius
ant erdvaus čiužinio.

Pateikiame keletą idėjų, kaip su Karup Design kūriniais įrengti funkcionalią ir jaukią lauko ramybės oazę.

1

Svarbiausia - kokybiškos medžiagos

Lauko baldai privalo būti kokybiški. Lauke oro sąlygos daug atšiauresnės ir mažiau kontroliuojamos - vėjas, purvas, dulkės, UV spinduliai ar lietus gali pakenkti jūsų baldams. Tad rinkitės vandeniui atsparius baldus ir medžiagas. Karup Design prekinio ženklo eksterjero detalės pagamintos taip, kad galėtumėte drąsiai naudoti jas lauke. Tvirta, aukščiausios kokybės dralono medžiaga su teflono sluoksniu užtikrina atsparumą dėmėms ir vandeniui, termoreguliaciją ir pralaidumą orui.

2

Patogūs krėslai

Terasą nesunku transformuoti funkcionalių baldų pagalba. Naudojant futono čiužinio pagrindu pagamintą Sit & Sleep gultą, galite greitai jį paversti patogiu krėslu. O jei negalite apsispręsti, ar pasimėgauti poilsiu fotelyje su atrama, ar tiesiog erdvia lova po atviru dangumi, pasitelkite modelį Niddo arba Buckle Up – abu variantai leidžia baldą transformuoti pagal poreikį.

Daugiau Karup Design kūrinių