Mid Season Sale | Sutaupykite iki 40% →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Vaikų gynimo dieną pradžiuginkite savo mažuosius stebuklus!

-

Turbūt nenustebinsime pasakydami, kad vaikai į mūsų gyvenimą ir namus įneša spalvų, suteikia džiaugsmo ir laimės bei galimybę iš naujo išgyventi vaikystę.

Labai svarbu iš tiesų mėgautis šiomis akimirkomis sukuriant kuo daugiau prisiminimų, kurie širdyje liktų visam gyvenimui. Taigi, nusprendėme jums pristatyti keletą idėjų puikiai Vaikų gynimo dienai.

Senoji karta susitinka su „išmaniąja“

Žaidimus lauke išstūmė TikTok platformoje vykstantys populiarūs iššūkiai ir Instagram istorijos. Vis sunkiau ir sunkiau rasti laiko pokalbiams, iškyloms ar bet kam „už ryšio zonos ribų“. Gera žinia: pokyčiai prasideda nuo kiekvieno iš mūsų. Jei norite, kad jūsų vaikai pusdieniui padėtų telefoną ar planšetę į šoną ir iš tiesų pasimėgautų gyvenimu, skirkite laiko ir kartu žaiskite žaidimus, kurie jums kažkada taip patiko.

Pagalvokite apie jų kambarį. Galbūt atėjo metas jį paversti į tokį, kuris primins puikias akimirkas. Pradėkite nuo baldų, tačiau nepamirškite, kad taip pat svarbu dekoracijos bei išmanūs daiktų laikymo sprendimai.

Jūsų laikas – pati brangiausia dovana

Leiskite kokybišką laiką kartu ir iš naujo atraskite mažus gyvenimo džiaugsmus!

Norite daugiau laiko praleisti su vaikais, tačiau namų ruošos darbai atima daug laiko? Paverskite namų ruošos darbus į žaismingą iššūkį prie kurio jie galėtų prisidėti. Juk kartu tvarkytis ne tik smagiau, bet ir kur kas greičiau! O po darbų, nepamirškite popietės su ledais ar gardžiais naminiais pyragaičiais.

Metas iškylauti!

Įtikinti mažuosius žaisti lauke gali atrodyti sunki užduotis, ypač kai išmanusis telefonas nenustoja blykstėti nuo žinučių kiekio.

Puikus būdas įveikti šią kliūtį – suplanuoti šeimos iškylą! Iškylos – puiki proga pasimėgauti grynu oru, gamta ir naujais potyriais. Jos sukuria aplinką, kurioje vaikų dėmesys nėra blaškomas ir jie gali tyrinėti pasaulį. Be to, sėkminga iškyla yra puiki proga supažindinti juos su savo vaikystės žaidimais.