Mid Season Sale | Sutaupykite iki 40% →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Vasariška ir bohemiška tinklaraštininkės Pastellmama svetainė

Ilgesnės dienos, trumpesnės naktys, ledai ir maudynės: po ilgos žiemos, kas gi nenorėtų pasinerti į ateinančią vasarą?

Tinklaraštininkė Pastellmama visada mėgsta savo namus pritaikyti esančiam sezonui, o dabar jos svetainėje alsuoja vasariški vėjai. Įsileiskite vasarą į savo namus ir pasisemkite įkvėpimo iš gražaus, jaukaus, bohemiško interjero!

Bohemiškas gyvenimas

„Vasarą mėgstu prislopintas spalvas, manau, kad balta, smėlio ir ruda puikiai dera su natūraliu medžiu, pintais krepšeliais ir kitomis natūraliomis medžiagomis. Tokiu atveju net lauke vengiame tamsesnių spalvų, nes jos greičiau įkaista, o šviesūs atspalviai nuteikia švariai ir gaiviai. Stengiausi į ramų interjerą įnešti šiek tiek bohemiškos atmosferos su krūva faktūrų ir skirtingų pagalvių.

Grynos, švelnios spalvos ir šen bei ten pasirodančios bohemiškos detalės su kutais iškart primena pasivaikščiojimą balto smėlio paplūdimiu basomis.”

Patogus daiktų laikymas

„Mūsų svetainė yra kambarys, kuriame praleidžiame didžiąją laiko dalį, todėl visur pilna daug aksesuarų ir vaikų žaislų. Man svarbiausia buvo sukurti organizuotą, patogų būdą tvarkingai laikyti žaislus. Vaikams lengvai pasiekiamoje vietoje naudojome stilingus pintus krepšius, į kuriuos po žaidimų vaikai sudeda žaislus. Lengva prižiūrėti, bei efektyviai ir greitai susitvarkyti."

Daugiafunkciniai krepšiai

„Man niekada negana pintų, natūralių krepšelių! Bonami man patinka tai, kad tą patį krepšio modelį galima įsigyti kelių skirtingų dydžių, todėl lengva sukurti vienodą stilių, bet funkcionaliai pritaikyti reikalingiems daiktams. Dar vienas pranašumas - juos lengva perkelti, todėl dažnai pernešu ir naudoju kitose namų patalpose.”