-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Susipažinkite su Bonami

Mūsų el. parduotuvėje kasdien rasite ne tik platų produktų asortimentą jūsų svajonių namams, bet ir tikrą įkvėpimo dozę, bei praktiškų idėjų.

Bonami.lt

Išsirinkite viską, ko reikia jūsų svajonių namams vienoje vietoje

  • Daugiau nei 40 000 originalių prekių
Sandėlyje turime daugiau nei 20 000 populiariausių prekių, kurias galime išsiųsti per kelias valandas nuo užsakymo pateikimo.

Galėsite rinktis iš tūkstančių kitų produktų, tarp kurių rasite ir itin unikalių, retai sutinkamų gaminių, kurių pristatymas paprastai trunka kelias savaites.
ATRASTI PRODUKTUS
 

Atraskite įkvepiantį turinį, kuriame gausu praktiškų patarimų. Ko nespėsite perskaityti, galėsime papasakoti jums asmeniškai.

Sekame dabartines tendencijas, dirbame su ekspertais ir nešame naujas idėjas į jūsų namus. Galite grįžti pas mus kiekvieną dieną ir visada rasite ką nors naujo.
IEŠKOTI ĮKVĖPIMO
 

Atsikvėpkite - suteiksime net 365 dienas grąžinti netikusias prekes

Gali praeiti šiek tiek laiko kol priprasite prie naujo baldo ir rasite jam tinkamiausią vietą. Štai kodėl mes siūlome net 365 dienų grąžinimo laikotarpį. Čiužinius galite išbandyti per 45 dienas.
GRĄŽINIMO SĄLYGOS
 

Saugiai pristatysime tiek dideles, tiek mažas siuntas

Susidomėjote pristatymo sąlygomis? Dideles ir mažas siuntas pristatome nuo 3,90€. O užsakymus, kurių vertė yra virš 79€, pristatysime nemokamai!

Tiksli kaina priklauso nuo siuntos dydžio.
VISKAS APIE PRISTATYMĄ