-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

5 patarimai natūralių atspalvių interjerui

Ar visada troškote šviesių namų, pilnų natūralių atspalvių, baltos spalvos ir šviesaus ąžuolo elementų, tačiau kartu baugina mintis apie jų priežiūrą ir valymą? Tereikia išsirinkti iš kokybiškų medžiagų pagamintus baldus, tekstilę ir aksesuarus, kurie ne tik pavers interjerą jaukiu, bet ir leis lengvai prižiūrėti. Pažadame, kad net ir turint vaikų ar augintinių, galite džiaugtis šviesiais, gaiviais namais.

Įsitikinkite, kad natūralių atspalvių namai yra puikus pasirinkimas jums. ♥

1 patarimas: Pasirinkite spalvų paletę

Ir stenkitės jos laikytis visame interjere. Spalvos turėtų būti pakankamai universalios, kad galėtumėte lengvai priderinti ryškesnius akcentus.

Kreidos balta spalva puikiai derės su labai šviesiai pilkais ir smėlio atspalviais. Abi šios spalvos paryškins erdvę ir derės prie visų baldų stilių.

2 patarimas: Pridėkite intensyvesnių spalvų

Bazinę paletę papildykite sodriais žemės atspalviais, tokiais kaip tamsiai žalia, terakota arba ruda. Šios spalvos gali pasirodyti ant antklodžių, pagalvių ar net užuolaidų.

Jos suteiks gyvybės ir tuo pačiu ramybės bet kokiam interjerui. Tuo pačiu paryškins pagrindinę spalvų paletę.

3 patarimas: Rinkitės kokybiškas medžiagas

Įsitikinkite, kad turite kokybišką tekstilę, kuri atsipirks pirmą kartą ją valant ar skalbiant. Aksominius, veliūrinius ir kokybiškos odos apmušalus itin lengva prižiūrėti.

Dvejojate ar rinktis natūralų ar sintetinį pluoštą, o gal jų derinį? Tai priklauso nuo to, kokios produkto savybės jums yra svarbiausios. Kiekviena gerai apdorota medžiaga turi skirtingus privalumus.

Pavyzdžiui, sintetiniai kilimėliai yra puikus pasirinkimas jei planuojate dažnai juos valyti. Nenuostabu, kad jie ypač vertinami šeimų su vaikais ar gyvūnais. Vilnoniai kilimėliai reikalauja daugiau investicijų, tačiau yra labai malonūs liesti ir tarnauja dešimtmečius.

4 patarimas: Sluoksniavimas

Sluoksniuoti galite viską: užuolaidas, pagalves ir kitą namų tekstilę. Skirtingi sluoksniai natūralių spalvų interjerui suteiks gyvybės. Langams tinka sunkesnės užuolaidos ir plonesni, natūralūs bei peršviečiami audiniai. Skirtingos pagalvės, pagamintos iš skirtingų medžiagų, tokių kaip aksomas ar medvilnė, padarys jūsų sofą dar patogesnę. Norėdami išlaikyti vienodą stilių, laikykitės iš anksto nustatytos spalvų paletės.

Pažvelkite į mūsų platų antklodžių ir pledų asortimentą - tikrai rasite ką sluoksniuoti ♥

5 patarimas: Žvilgančios detalės

Žalvario ir aukso detalės suteikia interjerui atitinkamą natūralių atspalvių akcentą. Jos gali sužibėti ant šviestuvų, paveikslų rėmų arba ant originalaus veidrodžio .

Nors šie elementai yra metaliniai, dėl savo atspalvio jie turi maloniai šiltą efektą. Jie puikiai dera su medžiu, jūržolėmis ir kitomis natūraliomis medžiagomis bei spalvomis.