-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Dizainerė pataria: kaip išsirinkti tobulą kavos staliuką

Kavos staliukų yra pačių įvairiausių formų, dydžių ir medžiagų. Tačiau didelis pasirinkimas nepadeda tiems, kurie dar nežino kaip turėtų atrodyti jų svajonių baldas.

Kreipėmės į dizainerę Kristiną iš interjero studijos „Dekoroom“ ir paprašėme jos pasidalinti keletu patarimų, apie ką galvoti ir kuo vadovautis renkantis stalą. Semkitės įkvėpimo!

1. patarimas

Tobulas dydis

Svetainė yra ypač judri namų vieta – todėl įsitikinkite, kad aplink svajonių stalą turėsite pakankamai vietos.

Pirmiausia, patikrinkite atstumą nuo sofos ir aplinkinių baldų. Stalas turi siekti maždaug sofos aukštį arba gali būti keliais centimetrais žemesnis.

Atradote svajonių stalą, bet vis dar dvejojate, kaip jis atrodys jūsų erdvėje? Tiesiog pabandykite pažymėti stalo matmenis ant grindų, pvz., popierine lipnia juosta arba virve.

Įsitikinkite, kad visur yra pakankamai vietos. O jei viskas atrodo puikiai? Tada galite ramia sąžine užsisakyti!

2. patarimas

Vieta daiktams? Puiku!

Neturite kur dėti laikraščius ir žurnalus, o gal ieškote vietos žaislams? Tuomet tikrai įvertinsite staliuką ar lentyną. Atkreipkite dėmesį tik į tai, kad mažesnėms erdvėms didelis stalas gali būti per masyvus. Tokiu atveju, turėtumėte pasirinkti „lengvesnį“ modelį su lentyna.

Turite mažų vaikų? Kavos staliukas aštriais kraštais arba stikliniu paviršiumi jiems gali kelti nereikalingą pavojų. Rinkitės suapvalintais kraštais.

Trūksta įkvėpimo svetainei?