-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Kaip sumaniai panaudoti komodą bet kuriame kambaryje

Greičiausia, komodą iki šiol siejote tik su močiutės namais kaime arba ją laikėte išskirtinai miegamojo baldu. Tačiau turime naujienų: dėl savo universalumo, šis baldas vis labiau populiarėja, tad komodą galite pastatyti bet kuriame kambaryje. Tiesiog išsirinkite sau tinkantį stilių ir funkciją. O mes mielai jums padėsime!

Į svetainę: garbinga vieta televizoriui

Svetainėje komodą paverskite pramogų ir žaidimų centru. Rinkitės žemą ir ilgą komodą, kuri puikiai tiks kaip žaismingas staliukas televizoriui.

Komoda dažniausiai būna dviejų dalių. Viena iš jų turi stalčius, kuriuose galite paslėpti visus įkroviklius ir žinynus, o kita, skirta laikyti stalo žaidimus ar daiktadėžes.

Į valgomąjį: indams ir gėrimams

Aukšta komoda skirta stiklinėms ir lėkštėms laikyti. Ant stalviršio galite padėti elementus, kuriuos norite parodyti savo svečiams. O stalčiuose laikykite stalo įrankius, servetėles ir padėkliukus.

Arba įsigykite žemą ir ilgą komodą, kurią galėsite naudoti kavai ir arbatai ruošti. Arbatinuką galite padėti ant stalviršio, o kavą, arbatas, puodelius, lėkštutes, stiklines ir šaukštelius laikyti stalčiuose.

Į rūbinę: saugiam batų laikymui

Komodą paverskite batų dėže, kurioje po kiekvieno sezono galėsite paslėpti batus.

Komodos dydį rinkitės pagal batų skaičių, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesį į daug stalčių. Komodoje batus galite laikyti daiktadėžėse.

Į miegamąjį: drabužiams ir antklodėms

Miegamajame komodą galite panaudoti drabužiams ir apatiniams laikyti, arba paslėpti patalynę, paklodes ir antklodes.

Tam pravers komodos su didesniais stalčiais.

Į vaikų kambarį: žaislams

Mielose vaikiškose komodose rasite daug vietos viskam, ko reikia vaikams jų kambaryje. Viršuje garbės vietą gali užimti mėgstamiausi žaislai, o stalčiuose – paslėpti visi žaisliniai automobiliai, lėlės, dėlionės.