Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Kaip supakuoti saldžias Kalėdų dovanas?

Dovanos privalo džiuginti. Mes tvirtai tuo tikime. O artėjančios Kalėdų šventės yra puiki proga ką nors nudžiuginti. Juk joks draugų ar giminaičių susibūrimas neapsieina be nuostabių naminių sausainių pagal šeimos receptą.

Kadangi geras šeimininkas neleis svečiams išeiti tuščiomis, parengėme jums keletą patarimų ir gudrybių, kaip skoningai, išmintingai ir praktiškai supakuoti saldžią dovaną.

Skardinės dėžutės

tai elegantiškas sprendimas saldainiams ar sausainiams laikyti, ypač be įdaro. Dėl dailaus rašto dėžutė taip pat taps praktine virtuvės ar valgomojo puošmena.

Rankų darbo saldumynus galite išdėlioti popieriniuose indeliuose, taip sukurdami ypatingą saldainių dėžutę.

Popieriniai maišeliai

yra puikus paskutinės minutės išsigelbėjimas. Namuose nereikia turėti jokių dėžių ar dėžučių. Tiesiog paslėpkite kelis dailius maišelius stalčiuje ir turėsite mielą skanėstų pakavimo sprendimą.

Medžiaginės servetėlės

kūrybiškai perkels jūsų gėrybių pakavimą į kitą lygį. Tiesiog pasirinkite pakankamai didelę servetėlę, ant kurios tvirtai užriškite kaspiną ar virvelę, kad niekas neiškristų.

Krepšeliai ir medinės dėžutės

dažniausiai naudojami didesniems ir sunkesniems gardėsiams. Jie atrodo tvarkingiau ir leidžia patogiai pateikti skirtingus saldumynus, alkoholio butelius ar kepinius. Pirmasis įspūdis bus dar geresnis, jei ant dėžutės dugno patiesite lininę servetėlę.