Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Bonami rasite plačiausią prekių namams asortimentą.
Menu
5 €RegistracijaPrisijungimas5 €Krepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Monochromatinės
kalėdinės dekoracijos,
įkvėptos tinklaraštininkės Pastellmama

Norite šiais metais eglutę papuošti kiek kitaip? Pasisemkite įkvėpimo iš šių metų dekoravimo tendencijų ir papuoškite eglutę tik viena spalva. Labai paprasta, bet rezultatas - įspūdingas.

Tinklaraštininkė Pastellmama išrinko vienspalvius papuošimus, girliandas ir šviesos dekoracijas, kurios tikrai padės sukurti stebuklingas Kalėdas.

Pasirinkite tinkamą spalvą

Kokį įspūdį turėtų palikti jūsų Kalėdų eglutė? Ar ji turėtų būti švelni ir žaisminga, o gal drąsi ir išraiškinga? Kiekviena spalva ir atspalvis sukelia šiek tiek skirtingas emocijas.

Balta eglutė gali atrodyti švelniai, bet kartu ir žaismingai. Aukso atspalviai neabejotinai įneš malonios šventinės nuotaikos visai erdvei, tačiau jei norite, kad jūsų svetainėje eglutė būtų tikrai šventiškas ir akį traukiantis akcentas, rinkitės tokias pagrindines spalvas kaip mėlyna ir raudona.

"Apšvietimui dažniausiai naudoju tik šiltas, baltas klasikines lemputes, tačiau šiemet Bonami radau retro stiliaus LED žvakių. Rekomenduoju visiems, kurie nori romantiškos kalėdinės atmosferos."

Įvairių medžiagų ir tekstūrų derinys

Minkštas aksomas, kietas porcelianas, plunksnos, kailis ar blizgučiai. Tekstūrų ir struktūrų įvairovė reiškia, kad vienspalvė eglutė niekada neatrodys nuobodžiai.

Patarimas: Jei nenorite derinti skirtingų rūšių dekoracijų, pabandykite eglutę papuošti skirtingų dydžių, tekstūrų ir formų burbulais. Kartu su klasikinėmis baltomis lemputėmis rezultatas tikrai nustebins.

"Rinkdamiesi kalėdines dekoracijas vadovaukitės savo namų spalvų palete. Nebijokite eksperimentuoti su kontrastingomis spalvomis ir maišyti skirtingas tekstūras bei medžiagas."

Rinkitės švelnius vienos spalvos atspalvius

Nebūtina nuosekliai naudoti to paties tono dekoracijas. Balta taip pat turi daugybę atspalvių – nuo ​​šviesaus kreminio iki akinančio sniego baltumo. Jei protingai derinsite skirtingų atspalvių ir tonų papuošimus, suteiksite savo eglutei stiliaus ir originalumo.