Turime naują programėlę | Visos naudos →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kokias paklodes rinktis vasarai? Tas, kurios vėsina ir yra pagamintos iš natūralių medžiagų!

Turbūt jau esate girdėję, kad kokybiškas miegas yra emocinės ir fizinės gerovės pagrindas. Mes su tuo visiškai sutinkame! Tačiau kaip pasimėgauti juo net tada, kai termometro stulpelis kyla aukštyn lyg atogrąžų kraštuose? Tiesiog „aprenkite“ lovą vasarai. Pagrindinį vaidmenį čia atliks puiki medžiaga, jūriniai atspalviai ir rytietiški motyvai.

Metas saldžiausiam miegui! Semkitės įkvėpimo iš mūsų patarimų vasariškai lovai.

Nenuvertinkite vėsinančio spalvų poveikio

Balta ir mėlyna ne veltui yra mėgstamiausios Viduržemio regiono spalvos. Patalynė su jūriniais motyvais tikriausiai niekada neišeis iš mados. Be to, prie jos puikiai dera ryškių spalvų detalės. Ryškumo ir gaivos suteiksite patalynę derindami su mėtų žalios spalvos paklodėmis.

Sukurkite džiungles (lovoje)

Augalų motyvai yra tiesiog sukurti vasarai. Žalia spalva ypač dera su balta ir išryškėja derinant su ryškiomis, sodriomis spalvomis.

Jei nebijote eksperimentuoti, galite maišyti gėlių ir gyvūnų raštais margintas paklodes. Nevenkite tvirtų originalių aksesuarų, pagamintų iš egzotiškos medienos ar spalvotųjų metalų.

Pasisemkite įkvėpimo iš Rytų

Karštos vasaros naktys spinduliuoja egzotika. Etnografinis ar mandalos raštas, rytietiška patalynė, makrame stiliaus užvalkalai, – visa tai puikus pasirinkimas bohemiško stiliaus miegamajam, kuriame derinami žemiški ir terakotos atspalviai su aukso detalėmis ir džiuto ar bambuko aksesuarais.

Rinkitės lengvas medžiagas

Vasarai tinkamiausios medžiagos yra laidžios ir leidžiančios odai kvėpuoti. Ypatingai puikus pasirinkimas – lininė patalynė, kuri yra ne tik antibakterinė, atspari žiedadulkėms, bet ir sugeria kvapus bei prisideda prie tinkamos kūno termoreguliacijos. Nesuklysite ir pasirinkę (poli)kotoną ar patalynę iš medvilnės satino. Šios medžiagos vėsins vasarą ir neleis prakaituoti.

Tinkama antklodė

Saldžiausiam miegui vien patalynės nepakaks. Tikroji vasaros miego žvaigždė yra antklodė! Kad vasarą po ja jaustumėtės patogiai, ji turi būti lengva, kvėpuojanti ir greitai džiūstanti. Užpildą galite rinktis su medvilnės mišiniu ar mikropluoštu (kuris labiau patiks alergiškiems žmonėms). Taip pat populiarios ir antklodės iš poliesterio pluošto, kurios vasarą vėsins, o žiemą sušildys.

Derinkite

Žaiskite su dekoratyvinių pagalvių ir lovatiesių medžiagomis ir tekstūromis, taip miegamajam suteiksite tinkamą vasarišką nuotaiką. Kaimiškame interjere derinamas stambaus lino ir storo rašto derinys atrodys nuostabiai, o minimalistinį miegamąjį pagyvins medvilninės įdomaus geometrinio rašto pagalvės ar lengva lovatiesė.