Mid Season Sale | Sutaupykite iki 40% →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Romantiško stiliaus stalas mažoms vestuvėms

Vestuvės – ypatinga proga, kupina gražiausių bei šilčiausių emocijų. O kur dar jaudulys ir noras, kad viskas vyktų taip, kaip suplanuota? Pažįstame šį jausmą!

Jei šią ypatingą dieną jau apsisprendėte švęsti tik pačių artimiausių žmonių apsuptyje, žvilgtelėkite į mūsų patarimus, kaip paruošti romantiško stiliaus mažą vestuvių stalą.

1

Paprastas vestuvių stalas

Iš esmės, įspūdingam vestuvių stalui sukurti tikrai neprireiks daug. Keli stalai ir kelios kėdės... ir viskas? Taip, – viskas! Todėl rinkitės kokybiškas medžiagas ir tokias detales, kurios niekada neišeis iš mados. Atskleisime paslaptį: apvalūs elementai (ne tik nuotraukose) atrodo labai elegantiškai.

2

Vestuvių stalo serviravimas

Jei norite valgyti patogiai, kiekvienam žmogui palikite bent 60 x 40 cm erdvės. Šešioms kėdėms rinkitės stačiakampį stalą, kurio matmenys ne mažesni kaip 90 x 160 cm.

Ir galiausiai, nepamirškite paprastos baltos staltiesės, kurią pagyvinsite dviem persipynusiomis mokos ir pudros rožinės spalvos plonomis staltiesėmis.

3

Vestuvių lėkštės (ne tik) sriubai

Neeksperimentuokite su indų spalvomis, nes maistas geriausiai išsiskiria baltose porcelianinėse lėkštėse. Investuokite į serviravimo lėkštę, paprastą lėkštę ir gilią sriubos lėkštę.

Nepersistenkite su grafinais bei vandens ir vyno taurėmis – vėlgi, mažiau yra daugiau. Prabangos įspūdį sukursite pasitelkę vario ar aukso spalvos stalo įrankius – jie stalui suteiks nuostabaus blizgesio.

4

Servetėlės ​​ant vestuvių stalo

Nepamirškite medžiaginių servetėlių. Rinkitės kokybiškas medžiagas ir spalvas.

Kokia forma jas lankstyti? Nesukite galvos! Tiesiog suriškite servetėlę į vėduoklę ir pridėkite svečio vardo kortelę, kad kiekvienas žinotų, kur turi sėdėti.