-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Skandinaviško stiliaus sofa pas tinklaraštininkę Dominiką Geneją

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Jei jau nusprendėte, kad norite skandinaviško stiliaus svetainės, nepamirškite joje derinti ir sofos. Ji turėtų būti paprasta, universali ir pagaminta iš tvarių medžiagų. Žvilgtelėkite į lenkų tinklaraštininkės Dominikos Genejos pasirinktą sofą savo namams.

Užsukite į jos svetainę, kurioje vyrauja natūralių medžiagų elementai, ir semkitės įkvėpimo savo skandinavško stiliaus sofos pasirinkimui.

Kaip rinkotės sofą

„Nesu tikra, ar mes radome sofą, ar ji mus. Iš tikrųjų tai buvo spontaniškas pirkinys, trumpai tariant, meilė iš pirmo žvilgsnio. Ji buvo tokia, kokios tikėjomės – idealaus dydžio, pagaminta iš mums patinkančių medžiagų ir minimalistinio dizaino. Nuoširdžiai kalbant, tikrai nėra paprasta rasti nesenstantį baldą, kuris žavėtų savo paprastumu ir būtų prieinamos kainos."

1. Bonami patarimas

Paprastos formos yra tvarios

Skandinaviško stiliaus sofa turėtų būti paprasta. Ekstravagantiškas baldas, kuris reikalauja dėmesio, tikrai netinka. Grakščios formos ir nepretenzingos konstrukcijos yra tai, ko reikia ieškoti. Erdvesnį įspūdį galite pasiekti medinėmis ar metalinėmis kojelėmis. Papildomas vietas sedėjimui sukursite su panašaus dizaino kėdėmis ir pufais.

Kodėl pasirinkote sulankstomą modelį?

„Reikėjo derinti kelias funkcijas ir norėjome, kad ją būtų galima naudoti ne tik kaip įprastą sofą, bet ir kaip lovą bei žaidimo vietą. Taip sutapo, kad tuo pat metu, mano sesuo atrado „Karup Design“ baldus. Ji man atsiuntė nuorodą ir aš iškart pamilau šią sofą. Tą vakarą ją ir užsisakiau."

2. Bonami patarimas

Spalvos įkvėptos gamtos

Rinkitės lengvai derinamus atspalvius – ypač pilkos, kreminės ar rudos spalvos. Jei sienoms ir aksesuarams naudosite neutralias spalvas, galite sau leisti ir ryškius geltonus ar prislopintus smaragdinius, ar net bordo atspalvius.

Tikrai nesuklysite pasirinkę klasikinius vienspalvius apmušalus, o aksomas į minimalistinio stiliaus interjerą įneš įdomios tekstūros. Kojoms rinkitės tradicinę šiaurietišką medžiagą – pušies medieną. Juoda spalva lakuotas metalas taip pat atrodys elegantiškai.

Ar buvo sunku?

„Žinoma, norėjau, kad sofa būtų praktiška gyventi su dviem mažais vaikais. Juk nešvarumų ir pažeidimų rizika šiuo atveju didesnė. Bet problemą išsprendžiau su čiužinių apsaugomis ir lininėmis antklodėmis."

3. Bonami patarimas

„Hygge“ aksesuarai

Kažkas minkšto ir kažkas jaukaus – visa tai garantuos „Hygge“. Taigi, nepamirškite pledo ir daugybės pagalvėlių. Jei pridėsite kvepiančią žvakę iš natūralaus vaško ir žavingą kavos puodelį, būsite pasiruošę kokybiškam poilsiui.

Kas jums yra komforto sinonimas?

„Kai kartu ilsimės ar žiūrime filmus. Todėl norėjome sukurti malonią erdvę, kuri būtų kupina natūralių spalvų, audinių ir medžiagų. Karup sofa puikiai tiko šiai koncepcijai. Joje užtenka vietos tinginiauti, be to, netikėtai užsukus svečiams, visada jiems turime lovą."

4. Bonami patarimas

Nebijokite derinti su kitais stiliais

Skandinaviškas interjeras turi aiškų pranašumą – jį lengva derinti su kitais stiliais. Taigi, jei nenorite eiti išskirtinai griežto minimalizmo keliu, mažų aksesuarų pagalba jį galite lengvai transformuoti. Visai nesvarbu, ar jums labiau patinka švelnūs romantiški kūriniai, egzotiški bohemiški elementai ar grubus industrializmas.

Semkitės įkvėpimo renkantis sofą