-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Nauja sodo tendencija: miesto sodininkystė

Ar praeinant gatve vis dažniau pastebite žaliuojančias terasas? Ne, tai ne iliuzija, o nauja miesto sodininkystės tendencija. Tuoj pamatysite, kaip į miestą sugrįžta šimtai žalių atspalvių!

Jei dievinate augalus, jų auginimą, vis dažniau svajojate apie išskirtinius tropinių motyvų gėlių vazonus ir tekstilę, galbūt atėjo pats metas atgaivinti savo balkoną ar terasą?

Sugrąžinkime gamtą į miestą

Miesto sodininkystės stilius atsirado kaip atsakas į vis didėjantį žmogaus atsiskyrimą nuo gamtos. Nesupraskite neteisingai, skaitmeninimas ir modernizavimas yra šaunu, tačiau po truputį vis tolstame nuo gamtos. O taip būtų šaunu rasti balansą!

Ši tendencija nėra tik terasos įrengimo tendenciją, bet ir gyvenimo būdas. Apželdinkite savo terasą, į vazoną pasodinkite nedidelį medelį arba užsiauginkite savo vaisių ir daržovių.

Viskas prasideda nuo vieno vazono

Roma nebuvo pastatyta per dieną. Balkonas ar terasa taip pat nesužaliuoja per dieną. Miesto sodininkystės tendenciją pabandykite pritaikyti pagal savo poreikius, o jei nedrįstate, pradėkite nuo mažų projektų tokių kaip laiškiniai svogūnai ar salotos.

Bohemiško stiliaus mėgėjams siūlome įsigyti pakabinamus vazonus, o amžinai skubantiems – savaiminio laistymo vazonus.