-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Svečiuose: vonios kambarys pas tinklaraštininkę Ania Dominik

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Tinklaraštininkė Ania Dominik, slapyvardžiu Scraperka, jau keletą metų užsiima namų dizainu. Įrenginėdama vonios kambarį ji žinojo, kad nori erdvės ir klasikinių bei minimalistinių elementų derinio.

Ji norėjo susikurti namų SPA su baltos keramikos, medienos masyvo ir metalo elementais bei aukso spalvos detalėmis. Kaip jai pavyko? Žvilgtelėkime kartu!

Svajonių virtuvė

Ania vonios kambaryje apgalvotos net mažiausios detalės. Dėl paprastų spalvų, vonios kambarys atrodo erdvus nepaisant daugybės aukso spalvos elementų. Klasikinės sienų plytelės puikiai dera su juodos bei baltos spalvos grindimis. Svarbų vaidmenį atlieka ir rotango elementai bei mediena.

Labiausiai savo vonią dievinu vakare, kai ji tampa mano nuosava SPA. Uždegu žvakes, paleidžiu mėgstamą muziką ir į vonią įpilu aromaterapinio aliejaus... knyga, puodelis karštos arbatos ar taurė vyno. Tai aš vadinu 5 žvaigždučių atsipalaidavimu.

Kalbant apie aksesuarus: rankšluosčius, veidrodžius, organizatorius ar muilines, juos perku pakankamai spontaniškai. Daugybę tokių vonios brangakmenių galima rasti elektroninėse parduotuvėse. Mano pasirinkimas perkant internetu visada yra Bonami.

Kiekviena pasirinkta detalė atrodė puikiai. Tačiau jei turėčiau išrinkti geriausias, tai būtų lentyna, bambukinis suoliukas ir skalbinių krepšys iš Wenko.

Čia rasite daugiau idėjų ir patarimų vonios kambariui.