Bonami dienos iki 50 % | Griebkite nuolaidą →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Pabudinkite pavasarį namuose

Tamsi žiema kartais gali būti nepakeliama, bet, laimei, pavasaris jau beldžiasi į namus, o kartu su juo ir energijos pliūpsnis. Ar manote, kad jūsų namai nusipelno šiek tiek pavasarinio spindesio?

Semkitės įkvėpimo iš mūsų naujų pastelinių spalvų baldų ir aksesuarų. Galbūt rasite tai, apie ką svajojote!

Gyvesniam interjerui

Niekas geriau nepraneša apie pavasarį nei gyvos gėlės ir augalai. Įsigykite joms stilingų vazų.

Derinant skirtingas vazas, sukursite įspūdingą dekoratyvinį efektą. Tiesiog įsitikinkite, kad vazas visada jungia tam tikras elementas, pavyzdžiui, medžiaga ar atspalvis. Tuomet tokia kompozicija atrodys harmoningai.

Iš minimalistinio požiūrio

Jei norite interjere sužadinti pavasario gaivumą, bet nemėgstate gėlių ar rožinės spalvos atspalvių, rinkitės pastelinius mėlynos ir žalios spalvos tonus.

Interjeras atrodys gyvai ir organiškai. Šios spalvos puikiai tinka renkantis sofą, krėslus, kilimus, taip pat mažesnius aksesuarus, tokius kaip pledai, pagalvės ar užuolaidos.

Maitinkitės sveikai

Ar jaučiate pavasarinį nuovargį? Pasisemkite energijos valgydami lengvą ir maistingą maistą. Be to, jei jį patieksite švelnių atspalvių Villeroy & Boch lėkštėse iš „Blossom„ kolekcijos, vakarienė bus dar ir estetiška.

Atgaivinkite miegamąjį

Atgaivinkite ir savo miegamąjį. Pakeiskite antklodes į švelnių pavasarinių spalvų ar augalinių motyvų patalynę. Aksomines žiemines užuolaidas pakeiskite lininėmis, o sunkią žieminę lovatiesę – lengvu pledu. Pamatysite, kaip ryte atsikelti taps lengviau.