Turime naują programėlę | Visos naudos →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Vaikų kambario transformacija į džiungles pagal Nikol Leitgeb (Štíbrové)

Užsukite ir semkitės įkvėpimo iš mūsų žaismingo ir nevaržomo vaikų kambario, skirto laukinukams ir mielam Maugliui. Kokia buvo Nikol vizija ir ar rezultatas atitiko lūkesčius?
„Nenorėjau nuobodulio. Žinojau, kad kambarys turi būti toks, kaip mano berniukai – pašėlęs.“

Kambarys, kuriame atsiskleidžia vaikų charakteris

Pagrindinė Nikol vizija buvo, kad kambarys atspindėtų jos vaikų temperamentą ir laukinę prigimtį. Tad džiunglių tema atsirado natūraliai. Ji dominavo baldų, aksesuarų, spalvų ir medžiagų pasirinkime.

Prieš transformaciją

Po transformacijos

Kam skirtas kambarys?

Kalbant apie funkcionalumą, reikėjo suderinti keletą kambario funkcijų. Sujungti žaismingą erdvę ikimokyklinukams, kūdikiui ir vietą, kur svečiai galėtų atsipalaiduoti.

Nikol buvo svarbu, kad kambarys, užsukus draugams, kartais pavirstų svečių kambariu. 140 x 200 cm matmenų lova tam puikiai tiko.

Tropikų augmenija

Nors atogrąžų stiliaus kambarys turėtų išsiskirti daugybe įvairiausių augalų, verta apsvarstyti ir tai, kad jame gyvens vaikai.

Daugelis kambarinių augalų yra nuodingi, tad svarbu įsitikinti, kad jie būtų visiškai nekenksmingi sveikatai. Būtent dėl to, pasirinkome teminius papuošimus, tekstilę ir išskirtinius tapetus.

Spalvų ir medžiagų derinys

Natūralios medžiagos, pavyzdžiui, ratanas arba džiutas, primena tropikus ir puikiai dera kartu su modernesne medžiaga – metalu. Jis ne tik estetiškai įdomus, bet ir patvarus bei lengvai prižiūrimas.

Spalvos atkeliavo iš pačios miško glūdumos. Tad visame interjere vyrauja sodrūs žalios ir geltonos spalvos atspalviai bei žemiški tonai.
„Kambarys gavosi būtent toks, kokį įsivaizdavau. Jis turi sielą!“ – Nikol.