Iki 20 % skandinaviško stiliaus prekėms | Sutaupykite →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Vasaros kinas Veronikos Arichtevos kieme

Ar yra kas romantiškiau nei kinas po atviru dangumi šiltais vasaros vakarais? Mėgaukitės vasaros šiluma savo sode ar kieme, o mes padėsime pasirūpinti, kad netruktų jaukių detalių ir žaismingų idėjų, kurios tikrai padės kurti nepamirštamas akimirkas. Kinui po atviru dangumi reikės projekcinio ekrano, bei stilingų detalių, kurios sukurs norimą nuotaiką.
Kas galėtų geriau perteikti kino romantiką namuose, nei aktorė Veronika Arichteva ir jos vyras režisierius Biser Arichteva,
kuriems pavyko tikrai puikiai - pasisemkite idėjų savo namams!

Kaip sukurti kino salę lauke?

Idealus variantas yra projektorius su įmontuotu garsiakalbiu ir nuotolinio valdymo pulteliu – kad galėtumėt sustabdyti filmą, kai pritrūksite spragėsių. Taip pat prireiks baltos, neperšviečiamos drobės ar kito audinio, kuris atstos ekraną. Veronikai padėjo patyrusi Bonami komanda. Užteko keturių porų darbščių rankų, dviejų sijų ir baltos paklodės. Jei norite, projektuoti filmus galite ir ant namo sienos!

Svetainė po atviru dangumi

Kad jaukios lauko erdvės įspūdis būtų tobulas, o Veronika su vyru filmais mėgautųsi itin komfortiškai, prireiks dar keleto detalių. Itin patogią atramą tiek sėdint, tiek gulit suteikia išlankstomi foteliai ir gultai iš Karup Design. Jaukią atmosferą kuria boho stiliaus aksesuarai – pufai, antklodės, žibintai ir pagalvėlės. Taip svetainės zoną ir komfortą nesunkiai perkelsite po atviru dangumi. Juk taip smagiau!

Jaukus apšvietimas

Pagalvokite, kaip sukurti tinkamą atmosferą ilgiems vasaros vakarams. Aplink sėdimąją zoną išdėliokite žibintus ir šviesos girliandas, kurios sukurs malonų, blankų apšvietimą. Jei pridėsite keletą žvakių, dar labiau sustiprinsite romantišką atmosferą.

Patogu ir praktiška

Lauko zonoje norisi dar daugiau komforto ir jaukumo? Tobulas sprendimas yra lauko kilimai, kuriuos galite naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. Jie yra labai patvarūs, todėl puikiai tinka bet kokioms oro sąlygoms. Valosi itn lengvai, tiesiog su vandeniu, tad galite nebijo ištepti ar apgadinti.

Veronika ir Biseris planuoja sukurtą kino zoną palikti visą vasarą kieme. Tiks ir sūnaus gimtadieniui, ir pasisėdėjimui su draugais. Sukurkite jaukią kino erdvę ir savo namuose!