Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

2022 metų interjero tendencijos

Domina 2022 m. interjero dizaino tendencijos? Patarsime, kaip įrengti interjerą pagal naujausias tendencijas. Taip pat atskleisime, kokie baldai, spalvos, medžiagos, tekstilės gaminiai ir dekoracijos bus paklausiausi.

1 tendencija:

Tvarumas

2022 m. natūralios medžiagos vis dar bus madingos. Stenkitės kuo daugiau plastiko pakeisti perdirbtomis medžiagomis, bambuku ar natūraliais audiniais. Mediniai baldai, vilnoniai kilimai, kamštiniai ar bambukiniai šviestuvai, lininė patalynė ar pinti krepšiai suteiks jūsų interjerui originalumo, be to, prisidėsite prie aplinkos tausojimo.

2 tendencija:

Žemiški atspalviai

Iš spalvų interjerą geriausiai papuoš gamtos įkvėpti žemės atspalviai. Matysite rudos, smėlio, pilkos, žalios, mėlynos, oranžinės ir raudonos spalvų atspalvius, kuriuos galima pamatyti gamtoje. Žemės spalvų namuose jausitės ramūs ir saugūs.

3 tendencija:

Jūsų namai - jūsų prieglobstis

Namuose praleidžiame daug daugiau laiko nei anksčiau, todėl svarbu, kaip jaučiamės. Kaip ir madoje, taip ir balduose bei aksesuaruose patogumas tampa vis svarbesnis. Minkštos antklodės, šilti užvalkalai, kilimai ir dekoratyvinės pagalvėlės suteikia mums saugumo ir komforto jausmą. Pasirinkime geros kokybės ir, svarbiausia, patogius baldus, ant kurių galėtume patogiai sėdėti.

4 tendencija:

Leiskite sienoms atgimti

Kita tendencija susijusi su sienomis. Virtuvėje vis dažniau šalinamos viršutinės spinteles ir vietoj jų įrengiamos stilingos lentynos, kuriose išsiskiria aksesuarai ir indai. Atsisveikinkite su nereikalingomis sudėtingomis sieninėmis knygų spintomis ir pakeiskite jas minimalistinio dizaino lentynomis.

5 tendencija:

Nepersistenkite "miesto džiunglėse"

2021 m. džiaugėmės "miesto džiunglėmis", kurioms būdinga daug ir įvairių kambarinių augalų patalpose. Sekačiais metais nepersistenkite rinkdamiesi augalus. Vis dar madinga namus puošti gėlėmis, tačiau augalai neturi tapti dėmesio centru.