-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

2022 metų sodo tendencijos

Ieškote įkvėpimo, kaip atnaujinti sodą ar kiemą, arba domitės dabartinėmis tendencijomis? Turime lauko kilimėlių, šviestuvų, sodo baldų ir kitų stilingų aksesuarų.

1 tendencija:

Komfortas terasoje

Kadangi vis daugiau laiko praleidžiame lauke, didėja susidomėjimas lauko erdvių gerinimu. 2022 m. tendencija - sodai ir terasos. Svarbu, kad sode jaustumėtės kaip gyvenamajame kambaryje.

Rinkitės minkštus sodo baldus, skirtus naudoti lauke, kuriuose stilius dera su itin patvariomis medžiagomis ir komfortu. Sodo supamieji krėslai, pagalvėlės, lauko kilimėliai ir dekoratyvinis apšvietimas taip pat prisideda prie jaukaus interjero įspūdžio.

2 tendencija:

Naudokitės sodu ar terasa ištisus metus

Sodą ar terasą galite naudoti ne tik vasarą, bet ir vėsesnėmis dienomis - nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Nuo šalčio padės apsisaugoti pledai, užklotai, lauko šildytuvai ir židiniai.

3 tendencija

Darbas namuose, gryname ore

Pandemija atnešė daug pokyčių, vienas iš jų - darbas namuose. Nors, viena vertus, namų biuras turi daug teigiamų savybių, kita vertus, tai gali reikšti, kad visą dieną praleisite uždaroje patalpoje. Viena iš išeičių - dirbti gryname ore; ši tendencija tęsiasi nuo 2021 m.

Terasoje ar sode įrenkite stabilų stalą, patogią kėdę ir tinkamą skėtį. Pamatysite, kad darbo užduotys bus lengvesnės.