Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Patarimai minimalistiniam Kalėdų stalui sukurti

Nepretenzingas, įkvėptas natūralių medžiagų, tačiau labai žavus. Taip gali atrodyti Kalėdų stalas, kuriam įtaką daro minimalistinis požiūris į gyvenimą. Ir pamirškite baimę, kad nebūsite pakankamai šventiški. Tereikia pasirinkti tinkamus šventinius elementus, skoningas dekoracijas ir sukursite naują kompoziciją net ir be ekscentriškų papuošimų.

Įsitikinkite patys ir prisėskite prie kalėdinio stalo, kuriame dera paprastos formos, švelnios linijos ir prislopinta spalvų paletė.

1

Netobulumas - privalumas

Nors porceliano detalės alsuoja prabanga ir niekada neišeina iš mados, sukurti gražų Kalėdų stalą galite ir paprasčiau. Pavyzdžiui, netaisyklingų formų keraminės lėkštės suteiks šventinei vakarienei jaukaus kasdieniškumo. Neutralios spalvos, pavyzdžiui, balta, kreminė ar pilka, įneš elegancijos.

Patarimas:
Derinkite skirtingus indų rinkinius! Padėkite pilką seklią lėkštę, o ant jos - kitos spalvos gilią lėkštę. Nepamirškite padėkliuko.

2

Ypatingi stalo įrankiai

Šventinę išvaizdą sustiprina neįprasti stalo įrankiai. Galite laikytis minimalizmo tendencijų ir lėkštes papildyti paprastomis formomis ir spalvomis - galite naudoti net spalvoto metalo stalo įrankius. Arba rinkitės puošnesnes detales - geriausia paauksuoti įrankiai su graviūromis, kurios suteiks stalui blizgesio ir šiek tiek elegancijos.

3

Servetėlės kaip dekoracija

Servetėlės taip pat gali būti stalo puošmena. Ypač tinka lininės servetėlės, nes jos patraukia dėmesį savo įdomia struktūra ir medžiaga. Jos ne tik natūralios, antibakterinės, bet ir minkštėja po kiekvieno skalbimo. Nesirūpinkite, įmantriai lankstyti nebūtina, tiesiog perlenkite vieną kartą arba suriškite galą virvele. Pridėkite natūralią šakelę, cinamono lazdelę, imbierinį žmogeliuką ar keksiuką - stilinga (ir beveik taupanti laiką bei pinigus) dekoracija bus paruošta.

4

Stiklinės, kurios niekada neišeina iš mados

Tegul gėrimai išsiskiria paprastoje, skaidrioje taurėje, juk patieksite geresnį vyną, todėl verta leisti išsiskirti jo skoniui ir spalvai. Įprastos formos puikiai tiks ir ant šventinio stalo. Baltajam vynui tinka tulpės formos taurė, raudonajam - platesnė baliono formos taurė, šampanui - tik fleitos formos taurė.

5

Dekoracijos

Jei stalo viduryje tarp padėklų ir maisto lėkščių dar liko vietos, užpildykite ją minimalistiniais žvakidžių laikikliais, vazomis ir teminėmis dekoracijomis, pavyzdžiui, keliomis spygliuočių šakelėmis, kankorėžiais ir kalėdiniais papuošimais.

Daugiau patarimų ir idėjų rasite čia