Iki 20 % skandinaviško stiliaus prekėms | Sutaupykite →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip efektyviai sutvarkyti butą per vieną valandą

Norite atgaivinti savo butą, bet nenorite tvarkytis visą dieną? O gal jums trūksta laiko, nes laukiate svečių?

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų paprastų ir praktiškų patarimų. Pamatysite, kaip greitai ir be didelių pastangų pavyks atkurti harmoniją ir švarą namuose.

Iš viršaus į apačią

Tinkama užduočių seka palengvins visą tvarkymosi procesą, todėl nereikės pakartotinai grįžti į tą pačią vietą. Pirmiausia laikykitės taisyklės "iš viršaus į apačią". Pradėkite nuo viršutinių lentynų ir judėkite link grindų.

Prieš naudodami drėgną šluostę pirmiausia nušluostykite, išsiurbkite ir nuvalykite paviršius sausai.

Vonios kambario valymas

Pirmiausia išvalykite vonios kambarį ir tualetą. Užpurkškite valiklio į klozetą, vonią, kriauklę ir palikite jį reikiamam laikui. Vėliau tiesiog nuplaukite valiklį.

Suplaukite nešvarius indus, puodelius, stiklines arba įdėkite juos į indaplovę ir įjunkite ją.

Kiekvienas daiktas turi turėti savo vietą!

Pasiimkite krepšį arba dėžę ir pereikite per visą butą. Drabužius, knygas, žaislus ir kitus daiktus, kurie nepriklauso tam tikrai vietai, sudėkite į krepšį.

Padėkite jį ant žemės. Kai turėsite laiko, sudėkite daiktus į savo vietas.Patarimas:
Sukurkite specialią vietą daiktams, kurie dar neturi savo vietos. Kai turėsite laiko ir noro, pasirinkite šių daiktų laikymo vietas.

Pakeiskite staltieses ir rankšluosčius

Visus panaudotus rankšluosčius, virtuvės šluostes ir nešvarias staltieses dėkite tiesiai į skalbimo mašiną ir pakeiskite juos švariais.

Nuvalykite blizgius paviršius

Jei norite greito "wow" efekto, kruopščiai nupoliruokite visus blizgius paviršius, pavyzdžiui, stalus, virtuvės rankenėles, prietaisus ir veidrodžius.

Šios detalės užima didžiąją erdvės dalį, todėl skirtumas iš karto bus akivaizdus.

Pagalvės ir pledai

Išlyginkite ir papurinkite sofos pagalvėles, sulankstykite pledus ir apklotus. Sudėkite visus žurnalus ir nuotolinio valdymo pultelius į vieną vietą.