-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Miegamojo transformacija žemiškais atspalviais

Roxana Ciuchilan yra šeimos žmogus, mylintis keliones. Kaip tai žinome? Savo tinklaraštyje prinlume.com ir Instagram paskyroje ji dalijasi savo šeimos gyvenimu ir įspūdžiais iš kelionių.

Pastarųjų metu ragauti gardžiausi patiekalai, aplankytos įspūdingos vietos ir pažinta nauja kultūra ją įkvepia pokyčiams. Ne bet kokiems, o savo namų pokyčiams! Šį kartą, tokio įkvėpimo vedama, ji pagaliau ryžosi atnaujinti savo miegamąjį. Kaip manote, ar ir jums patiks rezultatas?

Natūralus stilius

Visada sakiau, kad miegamasis yra tik kambarys, kuriame miegame. Vėliau supratau, kad tai – netiesa. Gimus mūsų atžalai, šis kambarys tapo populiariausiu visuose namuose, ir tai, kad jis buvo visiškai neįrengtas, man kėlė labai daug streso. Išeitis buvo paprasta: baigti jį įrengti.

Pasirinkau natūralų stilių. Miegamasis turėjo atrodyti „švarus“ ir paprastas. Taigi, išsirinkau baltą lovą, paklodes, linines užuolaidas ir natūralių bei žemės atspalvių aksesuarus. Sujungiau Bonami įkvėpimuose rastus patarimus ir miegamojo erdvę stengiausi išlaikyti neapkrautą.

Augalai miegamajame

Kambariuose neturėtų trūkti augalų ir gėlių. Gyvendama sename bute neturėjau augalų ir net nesuvokiau, kokie jie gali būti svarbūs ir kiek pagyvintų kambarį.

Taigi, naujuose namuose mūsų miegamąjį papildžiau ne tik žemiškais atspalviais, bet ir augalų pilnais gėlių vazonais.

Prekės iš Bonami

Nors mūsų miegamasis gana erdvus, pagrindinė problema buvo tai, kad jame beveik nebuvo vietos daiktams laikyti. Mažos, tarp miegamojo ir vonios kambario paslėptos rūbinės nepakako. Taigi, pirmoji prekė, kurią užsisakiau, buvo paprasta balta spintelė su lentynomis ir kopėčių formos kabykla.

Tada pakeičiau pakabinamą šviestuvą ir įsigijau didelį veidrodį (ar galite patikėti, kad namuose neturėjome veidrodžių?). Ir, žinoma, keletą aksesuarų, kurie priverstų pasijusti kaip namuose. Kai pagalvoju, kaip mūsų miegamasis atrodė iki šiol, suprantu, kad jis buvo panašesnis į viešbučio kambarį, o ne į miegamąjį.

Priedai ir dekoracijos

Pasirinkau paveikslus, kurie nuostabiai užpildė erdvę už lovos, gražią rotango lempą ir dailius gėlių vazonus. Taip pat šiek tiek perstačiau kambarį, kad naujos dekoracijos dar geriau išsiskirtų.

Medžiagos, spalvos ir tekstūros

Miegamojo pagrindą sudaro daug baltai arba natūralia spalva dažytos medienos, rotango, džiuto, lino ir medvilnės.

Šių medžiagų ir tekstūrų idėją mums pašnibždėjo mūsų mažos mergaitės rotango lovelė. Ji viską ir įkvėpė.