-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Patarimai, kaip išsirinkti kilimą valgomajame ir virtuvėje

Kas pasakė, kad kilimas valgomajame ar virtuvėje yra nepraktiška detalė? Tai – netiesa! Kilimas bet kurioje erdvėje sukurs ne tik jaukumo, bet ir komforto jausmą. Be to, pasirinkus tinkamą medžiagą, jums neteks jaudintis dėl jo priežiūros. Taigi, pirmyn!

Semkitės įkvėpimo iš mūsų patarimų ir idėjų, kaip išsirinkti tobulą kilimą valgomajame ir virtuvėje.

Tobulas kilimas virtuvėje

Tobulas kilimas virtuvėje pirmiausia turėtų būti patvarus ir lengvai valomas. Juk nenorite vaikščioti ant kilimo iš sausainių ar duonos trupinių?! Būtent dėl to, virtuvėje geriausia tiks tvirtai austas kilimas. Taip pat pagalvokite apie savo saugumą ir pasirūpinkite neslystančiu kilimėliu. Jei jūsų kilimo vidinė pusė nėra apsaugota nuo slydimo, žvilgtelėkite į neslystančius kilimėlius.

Kas geriau virtuvėje: siauras ar platus kilimas?

„I“ formos virtuvėse gražiau atrodys siauras ir ilgas kilimas, o virtuvėse, kurių grindų plotas didesnis, dailiau atrodys platus kilimas. Rinkdamiesi dydį, atsižvelkite į pakankamą atstumą nuo krašto ir kilimo centravimą.

Kilimo virtuvėje spalvą derinkite prie baldų

Jei ieškote išskirtinio kilimo, jo spalvą rinkitės atsižvelgdami į kambaryje esančius baldus. Puiki išeitis yra rinktis tokį kilimą, kurio spalva atkartotų vieną iš interjere vyraujančių atspalvių. Įspūdingai atrodo ir monochrominiai atspalviai, pavyzdžiui, valgomajame galite rinktis rudą ar žemės atspalvių kilimą. Svarbiausia: nebijokite žaisti su šviesiais ir tamsiais atspalviais.

Raštuotas kilimas paslepia nešvarumus

Virtuvėje ir valgomajame praktiškesnis yra raštuotas kilimas. Tarp raštų nesimatys trupinių ar smulkių dėmių. Be to, raštuotas kilimas erdvei suteiks dinamiškumo. Pavyzdžiui, persiškas kilimas pagyvins minimalistinę ar pramoninę virtuvę, o pilkas geometrinio rašto kilimas pabrėš virtuvės modernumą.

Vis dar ieškote tobulo kilimo? Turime jų daugybę!