-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Pavasariški pietūs. Kaip elegantiškai padengti stalą?

Pavasaris – puiki proga sustoti ir praleisti laiką su šeima. Tai taip pat atgimimo laikas... Tokiu ypatingu metu, mūsų valgomojo ar svetainės išvaizda turi spinduliuoti gyvybe!

Aksesuarai ir detalės neturėtų būti pernelyg ryškūs, tačiau spinduliuoti jaukumu.

Kaip pavasarį sutinka interjero dizainerė ir keramikė Ola Nadolny? Pamatykite ir pasisemkite įkvėpimo!

Mes valgome akimis!

Valgomajame pasirinkau kontrastą tarp ryškios staltiesės su gėlių raštu ir minimalistinių indų bei pridėjau neutralių atspalvių lininių servetėlių. Kai vienas elementas yra labai ryškus, reikia pasirūpinti, kad kiti elementai nebūtų pernelyg dominuojantys, nes kompozicija gali atrodyti chaotiškai.

Šviesa

Ypatingo apšvietimo nusipelno ir pavasarinis stalas. Žvakės? Kodėl gi ne? Pasirinkau šalavijo atspalvį. Be to, ant stalo padėjau šviestuvą, kurio šiltas atspalvis ir įdomi forma kontrastuoja su staltiese.

Mažos detalės

Visą kompoziciją puikiai papildo gėlės ir džiovintos šviesių atspalvių šakelės. Visa tai puikiai dera su ryškia staltiese. Taip kurtą dizainą vainikuoja elegantiški auksiniai stalo įrankiai, kurie šviečia kaip brangakmenis.

Laukiate svečių?

Puikus pasirinkimas šiai progai – didelis retro stiliaus limonado ąsotis. Stiklinės gėrimams taip pat gali būti graži puošmena.

Svarstote, kaip atnaujinti savo namus pastelinėmis spalvomis?