-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Tobulos mamos mitas

Ne paslaptis, kad motinystės grožis eina koja kojon su nuovargiu ir išsekimu.
Niekas nekalba, kad bus visai ne taip kaip filmuose, kad sversite 20 kg daugiau ir vos judėsite po namus, ieškodama patogios vietos pailsėti ilgiau nei akimirką.

Bonami galbūt negalime dovanoti papildomų poilsio valandų ar išnešti šiukšlių už jus, bet tikrai galime padėti pakeisti namus į šiek tiek patogesnius ir tokius, kuriuose jaustumėtės gerai.Kol laukiate stebuklo, kuris išspręstų visas problemas, namų ruošos darbai nesiliauja mažėti, o neplauti indai kaupiasi greičiau nei galite tuo tikėti.

Viskas, ką prieš pastojant lengvai įgyvendinote, dabar atrodo kaip olimpiečio iššūkis.


Dabar tikrai žinote, kad kiekvienam kambariui įsigyti po sofą yra būtina ir tai atlikti reikėjo vakar. Ji turės būti: graži, funkcionali ir ypač patogi.Kai taip sunku judėti, eidama iš virtuvės į svetainę turite apgalvoti kiekvieną judesį ir skaičiuoti kiekvieną žingsnį.


Turbūt geriausias jūsų sprendimas buvo įsigyti vieną purvui atsparų kilimą, kuris dar ir minkštutėlis. Šis sprendimas buvo toks geras, kad svarstote apie tokius kilimus visuose namuose.

Tačiau vieną gražią dieną suprasite, kad viskas iš tiesų nėra taip sudėtinga ir vėl pradėsite rūpintis ne tik namais, bet ir savimi.

Praktiški Bonami sprendimai leidžia jaustis žmogumi, nors veidrodis galbūt sako ką kita. Nepamirškite, kad nusipelnėte geriausio!

Rinkitės tik kokybiškus, ilgaamžius gaminius!

Laikas lekia, jūs – taip pat. Jums nebėra prioritetas kava ar karšta arbata ir džiaugiatės, kai iki dienos pabaigos dar galite pasimėgauti, kad ir atvėsusiu gėrimu.

Jaudinatės, kad neturite laiko pasidažyti blakstienas? Džiaugsmas – jei pavyksta išsimaudyti duše kartą per tris dienas.

Daugiau patarimų ir idėjų iš Bonami