-15% kilimams su kodu KILIMAI15 | Sutaupykite šiandien →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

2022 metų spalvų tendencijos

2021 m. dėl pandemijos buvo drąsesnių spalvų derinių metai. Norėjome naujos pradžios, kuri į mūsų namus atneštų saugumo, ramybės, šviesos ir geros nuotaikos.

Nenuostabu, kad 2022 m. pagrindinė spalvų užduotis bus paversti interjerus raminančiomis, patogiomis ir kartu linksmomis erdvėmis. Pristatome 7 atspalvius, kurių dėka namuose būtent taip ir jausitės.

1. Alyvuogių žalia

Tai universali švelni ir neutrali spalva, kuri puikiai tinka tiek vidaus, tiek lauko erdvėse. Ji veikia raminamai, nes mums asocijuojasi su gamta. Puikiai dera su švelniais rausvais atspalviais.

2. Indigo mėlyna

Tamsiai mėlyna vandenyno spalva - taikos ir stabilumo spalva. Ją lengva derinti su kitomis spalvomis, kad kiekvieną kartą spinduliuotų vis kitaip. Derinama su šaltomis spalvomis ji atvėsina interjerą, o derinama su šiltais smėlio atspalviais sukuria šiltą erdvę.

3. Švelnūs smėlio spalvos tonai

Minkšti ir švelnūs tonai yra šilti ir suteikia bet kokiam kambariui pakilios ir subalansuotos nuotaikos. Jų neutralumas leidžia išryškėti kitoms spalvoms.

4. Oranžiniai atspalviai

Ryški ir drąsi spalva, kuri mums asocijuojasi su džiaugsmu ir saule. Iš pirmo žvilgsnio patraukia akį ir suteikia interjerui entuziazmo bei geros nuotaikos. Tamsesni oranžinės atspalviai atrodys itin rafinuotai.