Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Formų ir raštų tendencijos 2022 metais

Keičiasi ne tik mados, baldų, aksesuarų ir spalvų, bet ir raštų tendencijos. Pažvelkite į raštus, kuriais 2022 m. bus puošiami kilimėliai, patalynė, pagalvėlės ir kita namų tekstilė.

Kilimų raštai

1 tendencija:

Rytietiški ir etniniai raštai

Rytietiški kilimai, dažnai vadinami persiškais kilimais, yra tūkstantmečių senumo tradicijos dalis, primenanti vieną gražiausių Rytų palikimų. Jų raštai interjerui suteikia solidumo ir elegancijos. Jiems būdingi daugiausia ryškūs ir žemės atspalviai, pavyzdžiui, oranžinė, raudona, geltona, ruda ir smėlio spalvos.

Etno kilimai būna išmarginti įvairiausių egzotiškų motyvų. Afrikos etno stiliumi įrengtame interjere vyrauja sodrūs žemės atspalviai: oranžinė, raudona, geltona, ruda ir smėlio spalvos.

2 tendencija:

Vintažiniai modeliai

Kita tendencija - senoviniai, vintažu kvepiantys kilimai. Prisilietimas prie praeities pradžiugins kiekvieną antikvarinių daiktų žinovą. Tačiau, žinoma, jie tinka ir moderniam interjerui. Jie atrodo tarsi iš kartos į kartą perduodami brangakmeniai, tobulai išblukę. Senoviniai raštai atsiranda ant neutralesnių ir žemiškų atspalvių kilimų.

3 tendencija:

Trimačiai modeliai

Skirtingų spalvų ir medžiagų skirtingo ilgio pluoštai sukuria 3D raštą ant kilimo. Jie puikiai tinka bet kuriame kambaryje. Jie itin praktiški ir nereikalauja daug priežiūros. Dėl savo išskirtinumo, gali tapti tikra interjero puošmena.

Tekstilės raštai

1 tendencija:

Skaitmeninė spauda ant dekoratyvinių pagalvėlių

Naujausia tendencija - dekoratyvinės pagalvėlės su moterų figūromis, minimalistiniais siluetais ar meno kūriniais. Čia rasite daug madingų pagalvėlių iš tokių prekių ženklų kaip Minimalist Cushion Covers ir Kate Louise.

2 tendencija:

Tekstūra ir struktūra

Kita tendencija - struktūriški modeliai su minimalistinėmis siuvinėtomis detalėmis. Jie geriausiai išsiskiria bohemiškame stiliuje, tačiau gali būti naudojami ir šiuolaikiniame ar skandinaviškame interjere.

3 tendencija:

Gėlių raštai

Nuo pavasario iki rudens ant patalynės ir dekoratyvinių pagalvėlių turėtų žydėti gėlių raštai. Ieškokite palmių, didelių lapų, paparčių, lijanų, spalvingų orchidėjų, taip pat mažų pievų gėlių ir žydinčių medžių. Jei jaučiatės drąsiai, neapsiribokite vien miegamojo tekstile, bet pakeiskite ir užuolaidas ar staltieses.

Žiūrėti kitas 2022 metų tendencijas