Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Menu
10 € jumsRegistracijaPrisijungimas10 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Kalėdinių dekoracijų tendencijos 2021

Kalėdų tradicijos ir papročiai nekinta ištisus metus, tačiau puošybos tendencijos keičiasi. Jei šiemet planuojate atnaujinti kalėdines namų dekoracijas, susipažinkite su naujausiomis dekoravimo tendencijomis, kurias išrinko dizaineriai iš viso pasaulio.

Dėmesys gamtai

Vis dažniau atkreipiame dėmesį į gamtą, gamtos motyvų ir elementų netrūksta ir puošiant namus. Populiariausios medžiagos - mediena, popierius, kamštis, džiutas ir stiklas. Gali būti grubiai tašytos, austos arba tiesiog lengvai apdorotos. Dažnai sutinkami miško įkvėpti raštai. Ant kalėdinių papuošimų ir dekoracijų atsiranda gilės, žievės motyvai, lapai, riešutai ar pušų spyglių, kankorėžių elementai.

Pakuojant dovanas spalvingos juostelės ir kaspinai keičiami perdirbtu popieriumi ir natūralia, pinta virvele. Ypač madinga žemės spalvų paletė - švelnios rudos, prigesintos raudonos, pilkos ir šviesiai bei tamsiai žalios spalvos.

Spindintis glamūras

Šventinis, poetiškas ir jaunatviškas. Tokiais žodžiais galima apibūdinti šią netradicinę tendenciją. Joje gausu žvilgančių ir blizgių medžiagų bei pastelinių atspalvių. Nesuklysite pasirinkę gėlių raštus, subtilius grafinius ornamentus ir modernius nėrinius bei raukinius ant tekstilės aksesuarų.

Čia dominuoja tokios spalvos kaip bijūnų rožinė, ochros, smėlio ruda, geltona ar koralų raudona.

Dabar žinote, kokios yra dekoracijų tendencijos 2021 metais. Pradėkite rinktis.